Newcastle University

Фотографія Newcastle University / The Rjuh / photographers.ua
кадрувати фотографію золотий перетин фотографії відтінки сірого повноекранний режим
Посилання:
Фотографія:

одна з нових будівель університету Ньюкасл апон Тайн, Англія (відкривається)

 • The Rjuh
  Фотограф
 • Про фото

   
  Рейтинг: +83.98  
  Оцінка фотографії: +83.5
  Переглядів: 48 / 104
  Завантажено: 12 лютого, 19:04  
  Категорія: Місто, архітектура
  Теги: Uk
  Переглянути: альбом Путешествия
  Голоси
  3 коментаря
  • The Rjuh
   The Rjuh 12 лютого, 19:21 +2
   Ньюкаслський університет (юридично Університет Ньюкасла-на-Тайні) - державний дослідницький університет, розташований у Ньюкаслі-на-Тайні, Північно-Східна Англія. Він має закордонні кампуси в Сінгапурі та Малайзії. Університет є членом Групи Рассела, асоціації дослідницьких університетів Великої Британії.
   Своїм корінням університет сягає Школи медицини та хірургії (пізніше Медичний коледж), заснованої у 1834 році, та Коледжу фізичних наук (пізніше перейменованого на Коледж Армстронга), заснованого у 1871 році. Ці два коледжі утворили великий підрозділ федерального Університету Дарема, а коледжі Дарема утворили інший підрозділ - Даремський коледж. У 1937 році коледжі Ньюкасла об'єдналися і утворили Королівський коледж. У 1963 році, згідно з Актом Парламенту, Королівський коледж став Університетом Ньюкасла-на-Тайні.
   Університет поділяється на три факультети: факультет гуманітарних і соціальних наук, факультет медичних наук і факультет природничих наук, сільського господарства та інженерії. Університет пропонує близько 175 денних бакалаврських програм у широкому спектрі предметних областей, що охоплюють мистецтво, науку, інженерію та медицину, а також близько 340 аспірантських викладацьких та дослідницьких програм з цілого ряду дисциплін.
   В університеті навчається трохи більше 27000 студентів.
  • Ольга
   Ольга 13 лютого, 4:50 0
   Цiкава архiтектура!
  • Andriy
   Andriy 14 лютого, 23:17 0
   Чудово, цікава архітектура!
  • Увійдіть в систему, щоб мати можливість коментувати та голосувати.