Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Замечательно!
13 березня '20, 15:46
+1
Nata:
Какой чудесный островок. И освещение мне очень нравится. И туман дает атмосферу... ОЧЕЬ нравится!
13 березня '20, 15:45
0
Nata:
В детстве мечтала жить так, чтобы вместо мостовой текла речка :-) Фото очень атмосферное.
13 березня '20, 15:44
+3
Nata:
Олександр Єременко - Для когось заходи і світанки - шедеври. Там і світло, і колір, а я їх терпіти не можу. А це фото для мене - бальзам для ока і для душі. Сприйняття фотографії через такі сайти вже так збочилось, що сил нема. Для Вас фотографія - це лише об"єкт для критики і ТІЛЬКИ. Тягне на шедевр, чи ні. Для мене фотографія - то ФОТОГРАФІЯ, якою вона має бути. Подивилась би я на Вас років 20 тому, якби Ви побачили таке фото тоді. Навіть сумніву не маю, що билися б в екстазі. А зараз Вам це не шедевр. Почитайте про психологію сприйняття фотографії. І Ви зрозумієте, що без ПІДСВІДОМОГО пропускання через свій життєвий досвід і світоглядні засади сприйняття жодного фото не відбувається. І одне фото подобається одним людям і теж саме не подобається іншим тому що ГЛЯДАЧІ різні. Того, хто роз"їзжає по закордонах, ясна справа, скромний берег Азовського моря не здивує. А для того, хто моря ніколи в житті не бачив це - шедевр. Якби Ви написали, що в цьому фото є якісь технічні негаразди, або проколи по композиції - то одна справа. А бракувати фото тільки тому, що Вам більше подобаються калюжі в лісі, а комусь - море, то не дуже коректно.
12 березня '20, 16:35
+1
Nata:
Гарна композиція, виразне небо, а на колір моря можу дивитись безкінечно..
12 березня '20, 11:57
0
Nata:
ТАк, справді, про ворсистість тканини і я хотіла сказати. А камінь - то таке... Автор завжди правий. Я лише висловлюю свої відчуття, а там вже Вам вирішувати, чи прислухатися до них. Бо бачення глядача і автора може співпадати, а може і не співпадати. То абсолютно нормально :-).
12 березня '20, 15:53
0
Nata:
Не займаю ні чию сторону, бо завжди маю власну думку і СВОЇ критерії оцінки. І нічиї коментарі вище на них не впливають. Шум для мене тут не суттєвий момент. Для мене тут трохи "інородним" є камінь. Не композиційно, а , скоріше, по фактурі. Інших перетензій не маю :-)
12 березня '20, 12:33
0
Nata:
Естело, в мене по ходу дискусії питання для себе - як позбавитись тут шумів. Ви написали про "погане світло" . От, наприклад, я б схотіла зняти цей натюрморт на свою мильничку. Справді, моя мильничка починає шуміти при недостатності світла. Тобто тут для моєї мильнички "погане" треба розуміти, як "МАЛО світла" ? Я правильно розумію? Тоді, як зробити його більше, достатньої кількості, щоб камера не шуміла? Хотілося б від Вас конкретну пораду в приміненні до даного фото. Коли є така конкретна порада, то розумієш все значно краще. Завчасно дякую.
12 березня '20, 12:25
0
Nata:
Він не заважає, як такий, а просто зелений на огірочках і ложці - має інший відтінок, ніж зелений на бутлі і квіточках на стаканчику. В принципі, це не страшно. Але треба тримати в умі, що якщо відінки різні, то це додатковий колір в натюрморті. А чим більше кольорів, тим важче утримувати гармонію. Я ж написала, що ложка і огірочки "працюють" між собою, але якось все ж чогось не вистачає. Може, навіть треба як раз ДОДАТИ зі сторони ложки щось такого кольору. як огірок. Або ложку розвернути так, щоб малюнок із зеленим більше читався. Але хочу, щоб Ви розуміли, що всі ці "копання" - це пошук ІДЕАЛЬНОГО. А чи потрібно воно, то Вам вирішувати. Мені іноді достатньо і так як є. Бо фото-то хоббі. А життя - то життя. :-)
12 березня '20, 13:26
0
Nata:
Друзі, а давайте не будемо чубитись і ставати один до одного у "фронду" . Обговорення робіт вкрай потрібно і корисно кожному з нас. Треба всім заспокоїтись, трішки змінити тон бесіди ( без підколок) і , думаю, все буде ЧУДОВО для ВСІХ :-)
12 березня '20, 13:08
+3
Nata:
ДУмка ВСІХ є поважною, тому я і свої 5 копійок вставлю, можна ? :-) 1. Особисто в мене поєднання автентичного кухля і сучасних стаканчиків не викликає абсолютно дисонансу. Тема може розвиватися як на поєднанні та гармонії, так і на контрасті . При чому я зараз кажу не про контраст форм, фактур і кольору, а про контраст змістів. 2. З салом Ви щось "загнули " :-) Сало не в ганчірці, а в серветці. При чому вона не потріпана, а з бахромою. Бахрома - найтрадиційніша обробка українських рушників та серветок :-) А де ви розгледіли, що дощечка нова, то для мене загадка :-) На мій смак серветка ту ДУЖе доречна і за кольором, і за фактурою. Вона "грає" з опліткою на стканчиках та сіллю. 3. Йдемо далі - жбан. Його колір нормально гармонує з узором на стаканчиках. І він би був нормальним вцілому ЯКБи в натюрморт не втруився інший відтінок зеленого - той що на ложці та на солоному огірочку. От тут і мені "не дуже". Хоча прослідковується певний зв"язок між зеленим на ложці і зеленим огірка, але з натяжкою. Тут, як на мене потрібно обирати - або прибрати тарілочку з огірками, або коригувати відтінки кольорів. 4. Якщо подивитись на живописні українські натюрморти, то там різноманітність фактур і разномасність предметів аж зашкалює. Можна навіть сказати, що це така характерна риса стилю " Український натюрморт". Є певна кічовість в цьому стилі. І це досить небезпечно. Бо коли кічовість вноситься свідомо, то вона нейтралізується нішими речами. Якщо ж її не контролювати ( кольоровою гаромнією в тому числі), то робота може скотитись до відвертого кітчу. 5. Що до світла - не моя компетенція.
12 березня '20, 13:00
0
Nata:
ВСе подобається. КРАСИВО. Доречі, чвшка Петрі досить естетичний предмет сам по собі і різні композиції в ній завжди цікаві :-)
12 березня '20, 12:35
0
Nata:
Красиво! Гарна ідея саме таку підложку зробити під шифон. Малюнок на ній дуже відповідний до всіх інших елементів натюрмрту.
12 березня '20, 12:16
0
Nata:
О, величезна дяка за такий комент, бо були поривання різати... різати... :-)
12 березня '20, 12:14
0
Nata:
Дякую, Олю.
12 березня '20, 12:13
0
Nata:
:-) Ну до "скоро" ще далеченько... :-) Це фото червневе тогорічне. Хоча з таким кліматом, як в цьому році все можливо :-) Дякую за увагу, Сергіє.
12 березня '20, 12:04
+1
Nata:
Дякую, Андріє.
12 березня '20, 12:02
0
Nata:
Чергова чудова Ваша історія про цих чудових птахів.
Навіть не буду виправляти тавтолоігю :-)
12 березня '20, 12:13
0
Nata:
Олю! НЕМА СЛІВ! Я в шаленому захваті від світлини!. Навіть немає сенсу розписувати щось делатьно, бо слів не вистачить написати про всі чесноти цієї світлини.
12 березня '20, 12:10
+1
Nata:
ДУЖЕ красиве фото. ДУЖе -дуже грамонійно все.
12 березня '20, 12:00
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata