Стрічка
Галерея
+53
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
+1
Nata:
Шикарна і дуже багата лаконічність
12 березня '20, 11:53
+1
Nata:
ДУЖЕ красиво.
А от що до паркану - не знаю. Не можу визначитись - з одного боку , наче, яскравий акцент, але з іншого боку такий синій колір вносить певний дисонанс в кольорову гаму фото. Та і як акцент він дуже вже збоку. Може трішки б змінити цей колір на інший відтінок? Ні
12 березня '20, 11:53
+1
Nata:
:-) ЧУДОВИЙ портрет! Про модель вже мовчу.... Розкішна КотЕ ( мені здається, що це киця :-)
12 березня '20, 11:49
+1
Nata:
Ой, ну шо Вам сказати... :-) От чесно, мені було б значно легше, виставляти все підряд, і відкидати ті фото, які б були забраковані нашою спільнотою. І я б абсолютно не ображалась на такий відсів. Бо ці сумніви і "муки" творчості дуже сильно гальмують. Купа часу йде на те, щоб вирішити чи ставити фото чи ні :-) ЩИро дякую за підтримку. :-)
12 березня '20, 11:46
0
Nata:
ДУЖЕ СТИЛЬНО!
12 березня '20, 3:15
0
Nata:
Дяка за привітання і каіти. Аж аромат відчули... :-)
12 березня '20, 3:10
0
Nata:
КРАСА!
12 березня '20, 3:08
0
Nata:
Все чудово. Особливо подобається гармонійність колористики.
12 березня '20, 3:08
0
Nata:
Ось тільки зараз віднайшлась можливість відповісти на Вашу розповідь, хоча прочитала я її давно. Історія з"йомки цієї світлини - найяскравіший приклад того, що гарне фото, виникає коли в потрібному місці в потрібний час Бог вирішує нагородити фотографа і посилає йому за його труди те, що фотограф прагне :-)
12 березня '20, 2:41
0
Nata:
ДУЖЕ красивий натюрморт! І дяка за вітання.
12 березня '20, 2:34
0
Nata:
Красивий пейзаж!
-
Як на мене, трохи переважає ліва частина. Тому я б трішечки підрізала
12 березня '20, 2:34
0
Nata:
Намалюю замок на воді... :-) Чудове фото.
12 березня '20, 2:31
+1
Nata:
Красивою, живою різнокольоровою смугою простяглась жила зона на фоні монохромної пухнастості гір. Як завжди ДУЖЕ КРАСИВО, якісно і цікаво. ДУже довго роздивлялась у відкритому вигляді.
=
а китайці нашо робили копію не розумію. В них потужна культура, яка спроможна робити вражаючі "оригінали" і не "опускатися" до копіювання .
12 березня '20, 2:25
0
Nata:
КРАСИВО! І дяка :-)
12 березня '20, 2:19
0
Nata:
Гарна емоція вхоплена в хлопчини. Чиста і безпосередня радітьс дитинства....
-
Трішки відволікають світлі плями на зп Їх би тішки пригасити "експозиціє "
12 березня '20, 2:19
0
Nata:
Наче і звичайний буденний вид, а щось в цьому є... Подобається.
12 березня '20, 2:14
0
Nata:
Гарні моделі :-)
12 березня '20, 2:12
+1
Nata:
В ІЧ мені особливо подобаються дерева, бо саме вони змінюються найбільше в порівнянні зі звичним сприйняттям. Цікава і гарна світлина.
12 березня '20, 2:10
+1
Nata:
Інфра-червона казка! Просто бомбезно! А комопзиція то - ВОБШЕ.
12 березня '20, 2:06
+1
Nata:
Фантастика! Інший світ... Особливо тут вражає НЕБО!
12 березня '20, 2:04
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata