Керування фотографіями

3.1. Завантаження фотографій

Виберіть фотографію, яку потрібно завантажити на сервер.

Створіть альбом (папку) або виберіть зі списку раніше створений.

Виберіть категорію, яку потрібно завантажити. Будьте уважні, не має сенсу вказувати категорію «ню» для краєвиду.

Введіть назву та опис, якщо вони є. Назва — коротка фраза, яка найчіткіше описує сюжет фотографії. Опис — умови зйомки, незвичайні моменти, інша корисна інформація.

Теги — ємні слова або словосполучення, що характеризують фотографію (наприклад: ню, портрет, натюрморт, панорама, гламур). Теги потрібно вводити через кому. Згодом фотографію можна буде знайти за допомогою тегів.

Виберіть учасників зйомки. Найчастіше фотографія створюється цілою командою людей, які залишаються непоміченими, оскільки її виставляє один з учасників. Враховуючи цей факт, ми створили спеціальну можливість — додавати учасників зйомки для кожної фотографії.

Виберіть роль учасника (фотограф, модель, візажист, стиліст, помічник) та вкажіть ID# (унікальний номер кожного користувача на сайті), який можна скопіювати зі сторінки користувача (розділ «персональна інформація»), або ім'я (вказуйте повне ім'я користувача на сайті). У випадку, якщо користувач не зареєстрований у нас на сайті, Ви також можете вказати його в учасників зйомки. Для цього просто вписуйте його ім'я в полі введення імені.

Ви також можете створювати необмежену кількість альбомів для категоризації своїх фотографій. Розмір завантажуваного зображення не повинен перевищувати 500Кб і права на нього повинні належати Вам.

Дозволяється завантажувати до 3-х фотографій в день в залежності від статусу користувача. У випадку, якщо рейтинг користувача менше нуля дозволяється завантажувати 1 фотографію на тиждень.

При завантаженні фотографії Ви також можете встановити опції: «Отримувати нові коментарі по пошті», «Статус невидимий».

3.2. Редагування фотографій

Панель керування зображеннями дозволяє Вам змінювати і додавати назву фотографії, її опис без перезавантаження сторінки! Ви також можете видалити окрему фотографію або весь альбом.

3.3. Редагування властивостей

Клацнувши на іконці редагування фотографії на сторінці «Панель управління зображеннями» Ви можете змінити назву, опис, теги фотографії, категорію, альбом, фон, учасників зйомки. Крім цього, Ви зможете змінити додаткову інформацію, яка в іншому випадку буде оброблена автоматично з Exif даних: виробник камери, модель, об'єктив, витримка, діафрагма, швидкість ISO, фокусна відстань, ПЗ.

Заповнення додаткової інформації не є обов'язковим, тим не менш, це буде дуже корисним для інших користувачів сайту, які цікавляться фотографією.

3.4. Правила зберігання фотографій

Фотографії, які не набрали 20 балів, після 30 днів видаляються автоматично.

3.5. Штрафні санкції під час видалення фотографій

Ваша фотографія була видалена модератором ресурсу з застосуванням штрафних санкцій, які вступають в силу з моменту видалення даної фотографії і укладаються в тому, що наступну фотографію Ви зможете завантажити попередньо, а також коли вона фактично була видалена модератором.

Причини, за якими Ваша фотографія видалена, можуть бути наступні:
  1. Публікація фотографії не є художньою цінністю.
  2. Публічне обговорення дій адміністрації ресурсу.
  3. Розміщення провокаційних повідомлень з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками ресурсу, образи і т.п. дії.
  4. Зміст елементів порнографії, закликів до насильства, міжнаціональних чи релігійних конфліктів. Відсутність права на публікацію (згода моделі на публікацію обов'язково).
  5. Розміщення матеріалів, зміст яких суперечить чинному законодавству України, етичним та міжнародним нормам.

3.6. Режим «Статус невидимий»

Фотографія не бере участь в рейтингу, вона видима тільки для зареєстрованих користувачів сайту.

Нові фотографії