Рейтинг

4.1. Рейтинг фотографій

Якщо статус фотографії встановлено як «Видимий» — вона бере участь у рейтингу фотографій на photographers.ua.

4.2. Рейтинг користувачів

Користувачі в результатах пошуку сортуються згідно з рейтингом, який формується на основі рейтингу фоторобіт користувача та інших факторів. Рейтинг користувачів оновлюється двічі на день.

4.3. Статус користувачів

Існує 5 статусів користувачів на сайті (дебютант, фотоаматор, спеціаліст, майстер, профі). З моменту реєстрації користувач стає членом клубу «photographers.ua» і отримує статус «дебютант», який позначається іконкою з одним розподілом. Вага його голосу при голосуванні дорівнює 1 (якщо рейтинг більше 10 балів). Зареєстрований учасник отримує також можливість завантажувати на сервер 1 фотографію раз на 3 дня.

За мірою участі користувача в проекті та завантаження нових фотографій рейтинг і статус можуть змінитися. По мірі зростання статусу змінюється також оцінка, і кількість фотографій, що завантажуються, в добу. Зведена таблиця залежності статусу від рейтингу наведена нижче:

Рейтинг Сер. бал по фотографіях Статус Іконка Фотографій у день Вага голосу
0-500 0+ дебютант lens.1.png 1 в 3 дня 1
500+ 20+ фотоаматор lens.2.png 1 в 2 дня 1.5
1000+ 50+ спеціаліст lens.3.png 1 2
2000+ 100+ майстер lens.4.png 2 2.5
3000+ 150+ профі lens.5.png 3 3

Незалежно від статусу кожен користувач може поставити не більше 100 оцінок на добу. Кількість оцінок, які Ви можете поставити сьогодні, відображається під кожною фотографією.

4.4. ТОП 100 користувачів/фотографій

ТОП 100 користувачів це відображення активності користувачів на сайті та якості їх робіт за минулий місяць. Рейтинг є різницею рейтингів поточного та попереднього місяців, а не сумарною величиною за весь період. Фільтр відображення ТОП 100 користувачів може бути встановлений не тільки по року і місяцю, але і по країні.

ТОП 100 Фотографій це те найкраще, що було на сайті за минулий місяць, на думку користувачів ресурсу. Рейтинг є різницею рейтингів поточного та попереднього місяців, а не сумарною величиною за весь період.

ТОП 100 у форматі PDF — щомісячний сумарний звіт «ТОП 100 за версією сайту photographers.ua» у форматі PDF. Acrobat Reader потрібний для перегляду. Він містить ТОП 100 користувачів і фотографій за попередній місяць, і цікавий тим, що його можна переглядати незалежно від підключення комп'ютера до мережі.

4.5. Інформаційна картина дня

Інформаційна картина дня за версією photographers.ua це спеціальний формат показу кращих фотографій за день. На цій сторінці всі фотографії є квадратами без підпису, з'єднаними разом. Тільки 50 кращих фотографій!

Сьогоднішній день фотографії за добу з моменту поточного перегляду. Попередні дні це повна доба з 00:00 до 24:00 за минулий місяць.

Перейти на цю сторінку Ви завжди можете з розділу «Рейтинги», або слідуючи за прямим посиланням з розділу «Галереї».

Фотографія не бере участь в рейтингу, вона видима тільки для зареєстрованих користувачів сайту.

Нові фотографії