Стрічка
Галерея
+45
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
peCHIZHak
Івано-Франківськ
10,3
тис.
Рейтинг
7,2
тис.
Перегляди
15 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
124
Блог
0
Обрані
0
Коментарі
310
Головна
›
Фотограф
›
peCHIZHak
›
Коментарі
›
0
peCHIZHak:
оце смайлик :)
22 червня '13, 23:51
0
peCHIZHak:
взагалі та панянка в хустинці мала би затулятися від сонця лівою рукою... а так двозначний жест виходить, не то сцена з лебединого озера, не то "йоу!"... ну точно не вітання піонерів...
22 червня '13, 23:46
0
peCHIZHak:
уродило цего року... як гною... :)
22 червня '13, 23:36
0
peCHIZHak:
...комбінація не сумісна з життям.
22 червня '13, 23:27
0
peCHIZHak:
о, добре шо я знаю :)
... а на Маришевській, по пояс в мокрому снігу і в палатці в "тапочках на босу ногу" було би по фен-шую:) Ми як-би зразу сюди рванули, як два пальці це вчудили, а так з їздами в 4-й вечора стартанули. Ну і звичайно лісовозні дороги + погода була ще та, а хтось на крокуси їхав )
12 квітня '13, 23:49
0
peCHIZHak:
Дякую:)
Я гуцул, у нас кажуть "попри", майже ніколи не вживав слово повз. Хіба в роботах по українській літературі.
26 березня '13, 0:20
0
peCHIZHak:
на Погарську...
25 березня '13, 20:59
0
peCHIZHak:
Я очепятався на один нолик, соррі. побачив десь потім то все. Але було приємно погортати, побачити знайомі фото, от пам"ятаю що деякі фото в міру того як вони були розміщені в книжці, були розділені і там от декілька якось не по феншую були поділені.
23 березня '13, 16:37
0
peCHIZHak:
До речі альюом я бачив в продажу, 2000 з копійками коштував, здається якщо не путаю, якесь литовське видавництво видало. і бачив то в Епіцентрі в Франківську о. Який до речі теж засипало тепер:) ...знову :) І мені дивно, що ж це Роман в онлайні а не там десь...:)
22 березня '13, 23:17
+1
peCHIZHak:
Не всі в дамки попадають, таких горе-екстрималів потім зносять з горбів... на весні.
22 березня '13, 23:13
+2
peCHIZHak:
а навіщо фотографії розповідь... вона ж фотографія.
я повторюся, але то буде не заради похвала чи шось таке, просто моя думка про те що робить Роман.
"Це все підтверджує, що інша реальність існує і там живуть люди...
Думаю,кожен хто хоч раз пробував і зрозумів скільки зусиль і часу може коштувати один єдиний кадр, або взагалі ні одного, або багато хороших - ніколи не ставив під сумнів марність витрачених сил, часу та ресурсів в порівняння з тим відчуттям коли ти з камерою там... де треба... в центрі подій... і... мурашки по тілу.
Ромко - фотоманіяк рідкісний... переглядаючи його знимки, для мене немає ні нешнл джіографіків ні інших альтернатив. Тому, що це зовсім інше. Це то шо багато хто не розуміючи, що вони точно мають на увазі називають довбаним життям. Маю таке відчуття, що він іноді використовує камеру не за призначенням, а саме для ускладнення життєвих обставин, що йому дуже добре вдається. Скажу чесно, мене більше як на таку-сяку колибу і менше-більше пристойну погоду в зв"язку з обрізом часу не вистачало.
Зато є на кого рівнятися :)"
22 березня '13, 23:12
0
peCHIZHak:
Ну там десь мені пива могли дати:)
А кеноністам постійно не вистачає грошей на оптику:) по загальному уявленю.
А пдівка і до плівки все є і пару оулонів з 86-го простроченої середньоформ орво і дс4 є і свема 35мм є і слайд десь валявся... Але де то все мені проявити потому?... До речі треба провірити по камерах шось там було заряджене.
6 березня '13, 22:16
0
peCHIZHak:
...я знаю шо то таке, незакріплений вантаж... мене брат попросив потримати в буді у спрінтері ящик з пралкою, то було всього навсього декілька км по не дуже рівній дорозі. Ніколи б не подумав шо буду так з нею літати там всередині.
6 березня '13, 20:44
+1
peCHIZHak:
з колєгами їхали в гриби з сторони Гриняв у Чімірне то в одному моменті такий підйом був шо двоє чудом лишились у кузові 131-го...
... А щодо дитинства то це тоді для мене були самі яскраві враження, я не підозрював що десь отам за нашим містом існує інший світ. Якщо чесно то і тепер уже побувавши в декількох різних частинах світу на рахунок вражень, то я все одно не переживав щось адекватного. ...а може тому що малим не так зловживав інколи алкоголем;)
6 березня '13, 20:40
+1
peCHIZHak:
Дитинство згадав... коли перший раз у гори-полонини попав, років десь 7-8 тоді було ... як у вересні малину з під снігу на Альбині збирав, афини в нейтральній полосі і мохи в пояс на Радулі, кочелався ними аж до лісу, грибовиська у гаджюгах на Чимірному, ліновиська і клубок змій у Бангофі, смак Буркутця і ше жигулівське пиво з свіжою сметаною, корову без хвоста, казали шо "вуйко" відорвав, радянський союз, пограничників, Буркутський автобус і ту бабу шо розбила флєшку ацетону в ньому, Брусіловську дорогу у кузові 66-го вверх і на уазику коло борта з величезним полонинським псом у мене наногах вниз, звук флояри, веселих ватагів, "могилу" трепітників, і цілу купу квіток Арніки що сохли на подрі, ніч на підлозі поміж десятком шоферів лісовозів у маслоцеху на Попадінці, якісь дивні назви і то страшне слова "кляуза" особливо якщо проїзджати попри них вночі, непроїздний Мусірний потік, дорогу в небо на 69-му до Старостаї на Чивчин, броди Черемошем і через потоки, передній міст шо постійно вибиває і ту лєварку шо давали мені тримати аби міст не вибивало, нічну поїздку коли за Штефульцем у світлі фар уздріли шо хтось по дорозі ніби на ровері їде а потому лиш з дороги і у Черемош - а то "вуйко" машини напудився... і як чекав канікул коли я знову туда зможу попасти.
6 березня '13, 11:58
0
peCHIZHak:
... це він коли взнав шо на котів квартири переписують :)
6 березня '13, 20:27
+1
peCHIZHak:
А послідне сонечко шо-то не з ціеії п'єси... діафрагма зачотна.
5 березня '13, 23:03
0
peCHIZHak:
...раз коло цеї грубки на Кливі до 4-ї ночі сиділи балакали, вона якась "тепла" :)
22 серпня '12, 11:07
+1
peCHIZHak:
... це значить, що тобі щастить з гарною погодою :)
22 серпня '12, 11:04
0
peCHIZHak:
...во-во! :)
14 серпня '12, 16:45
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
peCHIZHak