Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Ого! Полет валькирий прямо! Мощно.
1 березня '20, 23:38
0
Nata:
Друзі, щиро дякую за привітання і за те, що не забуваєте:-) ДУже скучила за клубом, але життя вносить свої корективи. БУду намагатися бувати частіше.
1 березня '20, 23:30
0
Nata:
Дякую, Олю.
14 лютого '20, 12:01
0
Nata:
Естело, мене так вишибає життя з фотопроцесу, що я пропустила і Ваш День Народження. Навздогін прийміть вітання і побажання, щоб в житті найбільшою проблемою було - підібрати підходящий горщичок, або корзинку, або квіточку до Вашого натюрморту. А в творчості бажю, щоб Ви ці проблеми вирішували так легко, як це робите на кожній Вашій чудовій роботі. :-)
22 лютого '20, 23:40
0
Nata:
Ох і КРУТЬ же ж! +!
22 лютого '20, 23:27
0
Nata:
ДУЖЕ-ДУЖЕ подобається.
22 лютого '20, 23:11
0
Nata:
КЛАС! ДУже художньо. І небо особливе!
22 лютого '20, 23:09
+1
Nata:
А... :-) Пам"ятаю...;-) Класне і дуже цікаве фото! Про саме місце вже вище сказали. А я ще скажу, що відмінна композиція. А караван, як завершальна крапка в кінці речення.
22 лютого '20, 22:48
0
Nata:
Хороший момент. Емоційне фото. Вдало вийшло- колір вітрила гамонує з кольором хвиль. Особисто для себе відмітила ще певні моменти, які візьму на примітку. Може знадобиться колись. :-)
14 лютого '20, 12:16
0
Nata:
Я б і це фото у великому розмірі залюбки подивилась би.
14 лютого '20, 12:11
0
Nata:
Ох і потужне ж фото! Прямо хвилювавання охоплює при перегляді. Я в захваті! НЕбо - супер! І сонце, що засвітило крізь такі хмари, створило грандіозний вид! Ну а на штормове море можна дивитись безкінечно...
-
Олю, я довгенько не була в клубі, тому багато пропустила. І ваш День Народження теж. Тому із запізненням, але все ж прийміть мої щирі побажання всього найкращого в житті і грандіозних світлин в фототворчості.
14 лютого '20, 12:09
0
Nata:
ДУЖЕ гарно!
14 лютого '20, 12:00
0
Nata:
Подобається.
14 лютого '20, 11:59
0
Nata:
Такі цікаві візерунки на льоду. І дуже гармонійне по колористиці фото. Кольорів не багато, вони зимові, скупі, але все одно - красиво.
З Днем Народження ! Всього найкращого в житті і успіхів в творчості.
14 лютого '20, 11:57
0
Nata:
Чудово, але назву трохи не зрозуміла :-) Може чогось недобачила?
14 лютого '20, 11:42
0
Nata:
Нема слів, щоб описати цю красу!
14 лютого '20, 11:41
0
Nata:
ТАк, жовтий гарно зіграв, врівноважуючи частини кадру.
14 лютого '20, 11:38
0
Nata:
Кущ шипшини - родзинка фото. Прекрасно!
14 лютого '20, 11:36
0
Nata:
СУПЕР!
14 лютого '20, 11:20
0
Nata:
Люблю такі сюжети на фото.
14 лютого '20, 11:19
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata