Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Мені дуже подобається. В фото читається певна історія. Про море..., про взаємовідносини моря і людини...про плинність часу ...та багато ще про що. ГАрмонійно підібрані відтінки кольорів пп і зп.
14 лютого '20, 11:17
0
Nata:
ШИкарно!
14 лютого '20, 11:06
0
Nata:
ДУже красиво.
14 лютого '20, 11:06
+1
Nata:
А як на мене, то нічого, що човен передавлює. Сонце зі світанком тут - антураж. А фото про човен, у якого кольори збіглися з фарбами світанку, і таким чином, вписали чудово його в пейзаж. Чи було б це фото настільки гаромнійним, якби човен був би пофарбований в інші кольори? Мені здається, саме в цьому родзинка.
14 лютого '20, 11:05
0
Nata:
ДУже красиве світло і сніжок в ньому. Але хтось нехороший цю неторкану красу порушив своїми чоботями :-)
13 лютого '20, 16:33
+1
Nata:
ЯКА КРАСА! Я тут так багато пропустила і от зараз дивлюсь-милуюсь під безсмертну музику. Музка, доречі, дуже підходить під фото. Перші такти - передвісники шикарного дня, який народжується на фото в ніжномі світлі. Все ж таки ДУЖЕ красиві у Вас місця. І лопухи на пп - знатні:-) Вони своєю зеленню і фактурністю прикрашають і "роблять " пп.
13 лютого '20, 16:31
0
Nata:
Ого! ТУт навіть у невідкритому форматі видно майже кожну голочку інею! Іній дуже ніжно присипав . Цікаве фото.
13 лютого '20, 16:21
0
Nata:
Це однозначно в обрані.
11 лютого '20, 22:13
0
Nata:
Супер! Чудовий об"єм в кадрі. Ну і красиво ж, звісно.
11 лютого '20, 16:54
0
Nata:
Дуже красиво і художньо.
=
Оцю гілочку я б трохи вкоротила б :-)
11 лютого '20, 16:53
0
Nata:
Супер красиво!
11 лютого '20, 15:12
+1
Nata:
Ну такого точно багато хто в житті не побачив би, якби не Ваше фото. За що величезна дяка. Кольори такі цікаві. А люди це оце туточки ? Якщо так, то - ЙОЙ! :-0
11 лютого '20, 15:08
+1
Nata:
Отак, мабуть вибухають зірки! ШИкарно!
11 лютого '20, 15:03
+1
Nata:
ДУЖЕ красиво знято острів!
11 лютого '20, 15:02
+1
Nata:
Ух ти! При такій висоті з"йомки хмари летят прямо в лоба! :-)
11 лютого '20, 15:01
+1
Nata:
:-) Як кінцевий кадр з дуже позитивного фільму! ДУже піднімає настрій світлина.
-
Центральна композиція тут дуже добре сприймається.
11 лютого '20, 14:46
0
Nata:
Летять. гуси... :-) Супер-фото.
11 лютого '20, 14:41
0
Nata:
Справді, дуже містично - і стан природи, і саме місце понад лісом.
11 лютого '20, 14:40
0
Nata:
Скільки сонця! Аж сліпить! :-)
11 лютого '20, 14:34
0
Nata:
ДУЖЕ подобається робота. Неймовірне світло перш за все і прекрасний сюжет та композиція.
11 лютого '20, 14:33
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata