Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
ДУже приємно, Дмитре, що є з ким розділити свої враження.
6 березня '20, 13:24
+1
Nata:
Щиро щиро дякую за Вашу розповідь. ТАк приємно читати слова спорідненої душі. Ми зовсім не альпіністи. Ми з чоловіком просто фізичноактивні люди і довго шукали місце для відпочинку, де б було море, гори і ліс, і щоб відпочинок був і комфортним і найбільш диким одночасно. І щоб можна було не тільки на пляжі сидіти весь час. І ми знайшли таке в цих місцях і я можу теж сказати, що часи, які ми там провели були найкращими в моєму житті. Без перебільшень.
6 березня '20, 13:21
0
Nata:
Стара Севастопольська дорога йде паралельно всім відомому шосе Ялта-Севастополь, яке є головною дорогою Криму. А стара дорога йде вище - під самою Ялтинською Грядою. ТАм дико і краса неймовірна.
2 березня '20, 1:28
0
Nata:
О! Як приємно бачити людину, яка знає ці місця і може розділити приємні спогади! Це невеликий шматочок дороги від Мухалатки в сторону Ялти . Веде до початку перевалу Шайтан Мердвен ( Чортові Сходи). Ми в кожну відпустку туди ходили в похід. А в сторону Фороса все збирались, але так, нажаль, і не сходили.
2 березня '20, 1:11
0
Nata:
Дякую, Серігє! Місце надзвичайне. Ми звикли бачити ці гори здалеку ( це Ялтинська Яйла). А коли знаходишся зовсім поруч з цією грядою і ідеш під цими скелями, як під стіною будинку, це дуже дивне відчуття.
2 березня '20, 0:44
0
Nata:
"Есть в графском парке темный пруд... Там лиллии цветут.." :-) Чудове місце відмінно показане.
6 березня '20, 13:17
0
Nata:
Чудове фото! Ну просто КЛАС. Подобається абсолютно ВСЕ. Той випадок, коли не пейзаж, а такий собі "камерний" сюжет може бути просто ЧУДОВИМ.
6 березня '20, 13:15
+1
Nata:
Доречі, як це Ви знімали, Сергію? Ракурс такий, наче Ви на крилах летіли поміж скель каньону...
2 березня '20, 1:31
+1
Nata:
Я там у себе на сторінці Вам розказую, які дивні відчуття охоплюють, коли стоїш дуже близько біля старезних і величезних гірських скель, а тут ТАКЕ... :-) І шо я Вам розказую, коли Ви ще крутіші відчуття ТУТ могли відчути?... :-) Фото, звичайно ж, Бомбезне!
2 березня '20, 0:49
0
Nata:
Просто КАРТИНА! КРАСА!
2 березня '20, 1:23
0
Nata:
Точно, можна дивитись і дивитись...
2 березня '20, 1:23
0
Nata:
Небо красиве і освітлення гарне. Правда, труба нагадує, що місто близько :-)
-
Як на мене, то правий бік трохи "важчий"
2 березня '20, 1:22
0
Nata:
Наче виверження вулкану вдалині...Красиві барви!
2 березня '20, 1:17
0
Nata:
ДУЖе-ДУЖЕ красива світлина!
2 березня '20, 1:14
+1
Nata:
Могла раніше лише оцінку поставити. Зараз вже можу написати, але не знаю де відшукати слова, щоб передати свій величезний захват цим пейзажем. Шо сказати?... Наша Земля так ПРЕКРАСНА....! Але є серйозна загроза для цієї краси - це двоногоі прямоходячі Хомо Сапієнс :-( Фото- НАДЧУДОВЕ! Доречі і в чб цікаве. Але інакше сприймається.
2 березня '20, 1:02
0
Nata:
Мінорно дуже, але красиво.
2 березня '20, 0:39
0
Nata:
Клас!
2 березня '20, 0:35
0
Nata:
Якийсь особливий стан природи!
2 березня '20, 0:35
0
Nata:
Чудове світло!
2 березня '20, 0:32
0
Nata:
Божествена краса!
2 березня '20, 0:02
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata