Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Чудовий день. Щоб сонце не сліпило, яб трішки обрізала. Десь так
6 березня '20, 14:20
0
Nata:
Хоча в кадрі не те місце, яке буде викликати захват і вражати глядачів своєю красою - але ВІДМІННО знято. Часто фото виграє не через майстерність зйомки, а через те, що на ньому показано красиве місце. Але я вважаю, що будь який сюжет може бути цікавим, якщо він гарно знятий. Наше життя не суцільне свято і нас оточує далеко не лише краса. Тут відмінна кмпозиці. як на мене. І присутня ГАРМОНІЯ. Що для мене є найважливішим у фото.
6 березня '20, 14:14
+1
Nata:
Фото викликає посмішку. Птаха така емоційна :-)
6 березня '20, 14:09
0
Nata:
Який красень! Відмінне фото.
6 березня '20, 14:08
0
Nata:
Як кадр з старого фільму. В старому радянському кіно, доречі, часто такі сюжети можна побачити. Або тікають від погоні, або бувіництво якесь, або застрягли посеред ріки :-)
6 березня '20, 14:08
0
Nata:
Вмієте знайти цікаві сюжети! Подобається і туманний фон.
6 березня '20, 14:05
0
Nata:
Все зійшлось - місце, атмосфера туману, композиція... та і старий тин.. Справді в парканах є щось. А в Карпатських тинах - то вобше. Доречі, в традиційному англійському селищі, яке є культурним явищем, такі тини є невід"ємною частиною. Земля в селі розподілена між власниками, і відділяється одне господарство від іншого досить символічною огорожею з довгих жердин. І міняти ці тини на сучасні паркани строго заборонено. Держава слідкує за збереженням традиційного старовинного вигляду своїх територій.
6 березня '20, 14:01
0
Nata:
А-а-а :-) Сюжет!
6 березня '20, 13:48
0
Nata:
Якісний портрет!
6 березня '20, 13:46
0
Nata:
Ну, Ви знаєте, Дмитре, що у Вас я такі сюжети просто обожнюю.
6 березня '20, 13:46
0
Nata:
Ліричний етюд! Доказ того, що всюди можна знайти красу. Потрібно лише вміти її побачити.
6 березня '20, 13:44
0
Nata:
Просто КАРИТНА! Супер!
6 березня '20, 13:43
0
Nata:
Божественне сяйво! ДУЖЕ-ДУЖЕ красива світлина!
6 березня '20, 13:38
0
Nata:
Дуже люблю такі місця-сюжети на пейзажах. КРАСИВО!
6 березня '20, 13:36
0
Nata:
Красотінь!
6 березня '20, 13:35
0
Nata:
З цим заходом сонця мені на цьому фото найбільш композиція подобається.
6 березня '20, 13:34
0
Nata:
Ага, варіант попереднього фото. Теж дуже красиво. Тут хмара знатна. але там мені все ж більше холодна тональність подобається.
6 березня '20, 13:33
0
Nata:
Хоч би разок в житті пройтись по такому красивенному коридору....
6 березня '20, 13:30
0
Nata:
Якісь сніжні тамплієри прямо... :-)
6 березня '20, 13:30
0
Nata:
Таки ж сніг цього року хоч десь БУВ :-) Краса !
6 березня '20, 13:26
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata