Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Ну ЧУДОВИЙ!
12 березня '20, 2:02
0
Nata:
Ого! ЯКа цікава ЧБ світлина!
11 березня '20, 23:39
0
Nata:
Цікаво! І гарно "укладена" рослина в кадр. Я б розмістила на більш темоному сірому фоні. Мені здається, так рослина ще більш об"ємною стає. На 5 від білого.
11 березня '20, 23:37
0
Nata:
Не можу не відреагувати на це фото :-) Гарний сюжет.
11 березня '20, 23:34
0
Nata:
Ой, як мені подобається фото! Така гарна атмосфера. Не знаю, можливо було гарно і в кольорі, але чб тут вдало виглядає.
-
Я б, може, трішки інкаше обробила, але то вже лише варіянти.
11 березня '20, 23:32
0
Nata:
Ох і краса ж!
11 березня '20, 23:23
0
Nata:
ДУЖе-дуже-дуже подобаєтсья. У Вас, пане Олександре, все ж особливі пейзажі. Світлі, невагомі... Чудові.
11 березня '20, 23:22
0
Nata:
Якийсь прямо особливий пейзаж. Щось Японське у тому є. Дуже подобається.
11 березня '20, 23:20
0
Nata:
Боже! Яка мереживна краса! І ТАК свІтло і легко в кадрі! ДУЖЕ подобається!
11 березня '20, 23:16
0
Nata:
ВАХ! Коли гори видно от так - неясно, десь в небі, які "летять" десь високо над головою, то вони ще більш вражаючі і величні. СУпер.
11 березня '20, 23:08
0
Nata:
Хтось страшнуватий наше Сонечко проковтнув! Чудове фото. І в ЧБ дуже гарно.
6 березня '20, 14:44
0
Nata:
Моє улюблене узбережжя у Вас на фото. Це місце цілком співпадає з моїм уявленням про Рай :-) шикарне фото - світло, тональність і все інше...
6 березня '20, 14:40
0
Nata:
Цей вид вразив ще на попердньому фото!
6 березня '20, 14:38
0
Nata:
ДУЖЕ-ДУЖе красива світлина!
6 березня '20, 14:38
0
Nata:
Дякую, пане Сергіє. ТАм неймовірні відчуття. Кірм візуальної краси там ще відчувається енергетика цих величезних і дуже-дуже старезних скель. Мільони років існування Землі відчуваються....
6 березня '20, 14:37
+1
Nata:
Ага, дякую, я квадракоптер запідозрила, як трохи відійшла від вражень, що викликало фото, і почала більш тверезо аналізувати :-)
6 березня '20, 14:33
0
Nata:
Дуже подобається
6 березня '20, 14:30
0
Nata:
Як чудово!
-
правда, пп яб трішки висвітлила. Бо трохи дисгармонує з ніжністю всього фото.
6 березня '20, 14:28
0
Nata:
КЛАС!
6 березня '20, 14:26
0
Nata:
Чистий кайф!
6 березня '20, 14:25
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata