Стрічка
Галерея
+54
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
+1
Nata:
Як шикарно! Лінія води і берега дуже прикрашає кадр!
17 березня '20, 23:41
0
Nata:
ДУЖЕ гарно!
17 березня '20, 23:38
0
Nata:
Нє. ДАх теж трішки нахилений. Правда не так, як берег :-) Я підозрюю, що тут берег робить заокругелення Я часто була присутня на дебатах, де обговорювалась перспектива і якою має бути площина в таких випадках. ДЕхто - випправляє в таких випадках. Я теж. А дехто залишає, як лягає лінія в кадрі. А як правильно, то ніхто не знає, як Ви і кажете :-)
17 березня '20, 23:37
0
Nata:
Я підтримую.
17 березня '20, 23:28
0
Nata:
Прямо "крижана" світлина. Кольори з володінь сніжної королеви :-) Дуже красива світлина.
17 березня '20, 23:28
0
Nata:
ДУЖЕ подобається!. Зачароване місце, дуже грана побудова і Як я люблю, коли колорит в кадрі гаромнійно витримано! Коли не втручється якйись зайвий колір, або відтінок.
17 березня '20, 23:23
0
Nata:
Весняні зустрічі:-) ДУЖЕ красиво!
17 березня '20, 23:18
+1
Nata:
Цікаві новорічні прикраси :-) Гарно побачили.
17 березня '20, 23:16
0
Nata:
Мені дуже подобається! От якби тільки оцю гіло чку б в кадр не брати
Без неї - прямо листівка
17 березня '20, 23:16
+1
Nata:
КЛАСС!
15 березня '20, 0:42
0
Nata:
Человек чем-то печально-озабочен.. или может быть чуть устал от жизни... В Ваших уличных портретах главное то, что на них ОЧЕНЬ удачные моменты . Лица в эти моменты очень выразительны.
15 березня '20, 0:42
+1
Nata:
Єто Ві имеете в виду тот закон, что нельзя людей без их разрешения снимать?
15 березня '20, 0:38
0
Nata:
Так я і маю на увазі, що це - чб. А колір у Вас раніше був :-)
15 березня '20, 0:36
0
Nata:
У-у-у! КЛаснюче макро!
15 березня '20, 0:35
0
Nata:
Ну ДУЖЕ цікаве! :-)
15 березня '20, 0:34
0
Nata:
ДУЖЕ подобається! Місце, світло, класно побудовано!
15 березня '20, 0:31
0
Nata:
ОГО і Ух-ти!
15 березня '20, 0:29
0
Nata:
Яке затишне місце. Красиво!
15 березня '20, 0:28
0
Nata:
ТУт вже весна на повну!...
15 березня '20, 0:27
0
Nata:
Ух ти! Здорово!
15 березня '20, 0:26
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata