Стрічка
Галерея
+54
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Яка цікав і красивення кольорова тональність кадру! Чудово!
19 березня '20, 12:30
+1
Nata:
І я не знайшла баяну:-) А що до фото - то такі фото, де все ДУЖЕ-ДУЖЕ красиво, важко знайти якісь інші слова ніж "дуже-дуже красиво" :-)
-
Що могла б сказати - якщо не ставите за мету дотримуватись документальної точності, то я б прибрала ось ці ліхтарі , щоб зірочка на небі була яснішою. Бо зірочка дуже красиво прикрашає кадр. А також для мене сумнівний зелений світлофор в кадрі.
19 березня '20, 12:27
+1
Nata:
Красивенний вид
19 березня '20, 12:15
+1
Nata:
ДУЖЕ!
19 березня '20, 12:15
0
Nata:
Чудово!
19 березня '20, 12:14
+1
Nata:
Тут головне - сам натюрморт. Бо натюрморт, то такий жанр, що в ньому автор приймає участь не лише як фотограф, фіксатор реальності, а і як сворювач цієї реальності. Якщо натюрморт погано складений , але гарно знятий, то фото не відбудеться. А мені у Вас так сподобалось як ви підібрали предмети і особливо, як використали шифер в якості задніка. І колористика дуже подобається.
19 березня '20, 12:13
0
Nata:
ДЕЖЕ цікаво! І ПОДОБаЄТЬСЯ! ДЕтальніше напишу пізніше
17 березня '20, 23:48
0
Nata:
ДУже красиво І так цікаво - кольори не бліді, насичені, глибокі, але атмосфера в кадрі дуже така меланхолійна... От за рахунок чого?
19 березня '20, 11:30
0
Nata:
СУПЕР, що ще можна сказати!
19 березня '20, 11:20
+1
Nata:
Подобається кадр! Чоловіка в світлому праворуч, яб трішки приглушила, або ось так, може?
19 березня '20, 11:14
0
Nata:
Дякую! Я їх ніколи не бачила вживу. І не знала, що можуть бути білі.
19 березня '20, 11:11
0
Nata:
Я б може трішечки темніше зняла. Або підкоригувала в редакторі.
17 березня '20, 23:55
0
Nata:
Це шо за ЧУДО? Дивовижний кадр!
17 березня '20, 23:50
0
Nata:
ДУЖЕ подобається!
19 березня '20, 11:08
0
Nata:
ДУЖЕ-ДУЖЕ КРАСИВО! Сполучення кольорів неймовірне!
19 березня '20, 11:07
0
Nata:
Небо "перламутрове", як в мушлі! Красивенне фото.
19 березня '20, 11:06
0
Nata:
ШИкарне фото.
19 березня '20, 11:04
0
Nata:
Супер!
19 березня '20, 10:58
0
Nata:
Чудово! Подобається з такої низької точки . Цікаво виходить.
17 березня '20, 23:56
0
Nata:
ДУЖЕ красиво!
17 березня '20, 23:55
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata