Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Класне місце і гарна світлина.
15 березня '20, 0:26
0
Nata:
Красивий пейзаж однозначно.
-
Я б гілочку прибрала б.
І небо мені трохи не зрозуміле? Це якась спеціальна обробка?
15 березня '20, 0:22
0
Nata:
БАчу четвертого :-) Все що про собак - я люто плюсую. І можете мене побити за це, але я все одно буду так робити. До того ж і фото хороше. ТІльки яб затерла оті дрібні плямки на березі. Маубть люди сміттям відзначились.. :-(
15 березня '20, 0:20
0
Nata:
о, яка погода! ТАке рідко хто знімає! ДУЖЕ класна світлина.
15 березня '20, 0:15
0
Nata:
Ніжний день прокинувся...
15 березня '20, 0:14
0
Nata:
Як же ж ТАМ гарно!
15 березня '20, 0:14
0
Nata:
О, як пп освіжив пейзаж! Здорово!
15 березня '20, 0:13
0
Nata:
Краса і є краса!
15 березня '20, 0:11
0
Nata:
Там, мабуть, фабрика туману працює... :-)
15 березня '20, 0:11
0
Nata:
ДУЖЕ красиво. Як завжди.
15 березня '20, 0:09
0
Nata:
Як гарно лінії хмар на небі і лінії льоду перегукуються. ДУЖе карсиво.
15 березня '20, 0:09
+1
Nata:
Ага, класна побудова! Цікаву фоту зробили з вуличного сюжету. В чб теж класно.
15 березня '20, 0:02
+1
Nata:
Пташка в клітці. ДУЖе-дуже цікава робота.
15 березня '20, 0:00
0
Nata:
Вода - чисто дзеркало. СВіжо, красиво.
-
правда річка з гірки стікає :-), але то таке... :-) Щоб все в кадр увійшло - можна і річку нахилити :-)
Шуткую, ясна справа :-).
14 березня '20, 23:59
0
Nata:
Гарні!
14 березня '20, 23:55
0
Nata:
ДЯкую. Я чула про такий. В мене батько - рибалка. Він точно там був. А от я за все життя - ні :-)
14 березня '20, 23:55
0
Nata:
Іншопланетно! ПП взагалі чумовий.
14 березня '20, 23:53
0
Nata:
Йшли до лісу і побачили :-) Іншого часу, нажаль в ліс не потрапляю, щоб зняти якось інакше. Залежу від міського транспорту.
14 березня '20, 23:52
0
Nata:
ДЯкую, Олю, як завжди за підтримку.
14 березня '20, 23:46
0
Nata:
ДЯка. Вони розмістилиьс вдало :-)
14 березня '20, 23:45
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata