Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
+1
Nata:
Своєрідне і красиве фото. Красива ненав"язлива колористика. Відкривати - обв"язково.
19 березня '20, 13:53
0
Nata:
ДУЖЕ красиво!
19 березня '20, 13:44
0
Nata:
Чудово!
19 березня '20, 13:43
0
Nata:
Красивий пейзаж, адле яб трішки за допомогою "рівнів" зробила більш виразним малюнок світлини
19 березня '20, 13:43
0
Nata:
Красиво дерево в пейзажі показано!
19 березня '20, 13:39
0
Nata:
Дуже гарно
19 березня '20, 13:38
0
Nata:
3. Можливо, ці мої фото за сюжетом не будуть всіма сприйняті. Але я вважаю, що в фотографії є цілий напрямок, де обектом зйомки є білизна, що сохне на мотузках. А також , сумніваючись, чи показувати ці фото, я погуглила і знайшла цілу купу фотографій з подібним сюжетом в Мережі. Знайшла також цілі статті в блогах про такий вид фотографії. Дізналась, що такі сюжети малюють і художники. І навіть знайшла фото з білизною, яке увійшло в 10ку кращих фото про життя в Англії. Тому виствляю на Ваш суд.
19 березня '20, 13:36
0
Nata:
2. Можливо, ці мої фото за сюжетом не будуть всіма сприйняті. Але я вважаю, що в фотографії є цілий напрямок, де обектом зйомки є білизна, що сохне на мотузках. А також , сумніваючись, чи показувати ці фото, я погуглила і знайшла цілу купу фотографій з подібним сюжетом в Мережі. Знайшла також цілі статті в блогах про такий вид фотографії. Дізналась, що такі сюжети малюють і художники. І навіть знайшла фото з білизною, яке увійшло в 10ку кращих фото про життя в Англії. Тому виствляю на Ваш суд.
19 березня '20, 13:22
0
Nata:
Краса зимова!
19 березня '20, 12:56
0
Nata:
Пісочок ДУЖЕ красивий.
19 березня '20, 12:55
0
Nata:
Я, як мешканка Дніпра, теж не підтримую таке переймування свого міста. Мені Січослав значно більше подобається і в нас вже є один Дніпро. ОДИН на всю Україну. Головний.
19 березня '20, 12:54
0
Nata:
Сонце з хмарами бореться!
19 березня '20, 12:51
0
Nata:
ТАкий цікавий стан приоди!
На пп видно, трішкі підсвічені сонечком ділянки - яб їх трішка підсилиа.
19 березня '20, 12:50
0
Nata:
Небо шикарне!
19 березня '20, 12:48
0
Nata:
Краса!
19 березня '20, 12:48
0
Nata:
Мені цей кадр з цієї сцени більше подобається, ніж попередній.
19 березня '20, 12:37
+1
Nata:
Гарний момент, але я б низ не показувала. ДЕсь так пропоную
19 березня '20, 12:35
0
Nata:
Боже, яка гарнюня! :-)
19 березня '20, 12:33
0
Nata:
ДУЖЕ гарно!
19 березня '20, 12:31
0
Nata:
КРАСА просто!
19 березня '20, 12:31
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata