Стрічка
Галерея
+43
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
MaxMakogin
Київ
851
Рейтинг
2,2
тис.
Перегляди
19 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
22
Блог
0
Обрані
16
Коментарі
86
Головна
›
Фотограф
›
MaxMakogin
›
Коментарі
›
0
MaxMakogin:
правої б вистачило имхо
про "выпендрёж" тож не зрозумів.....
а взагалі вони 2 хороші, сподобалось
13 червня '10, 22:11
0
MaxMakogin:
хороша карточка
тільки бентежить "білизна" на 3 плані
там зверху справа ніби вирізаний шматок
(дивлюсь по хвилях)
10 червня '10, 13:37
0
MaxMakogin:
радий за вас
2 червня '10, 21:05
0
MaxMakogin:
поки непонятно доти насолоджуйтесь,
далі стане понятно і буде не цікаво
1 червня '10, 18:51
0
MaxMakogin:
дякую за ого
1 червня '10, 18:50
0
MaxMakogin:
кльова!
дійсно сподобалась
я б назвав стосунки
1 червня '10, 16:50
0
MaxMakogin:
ні
площа тут грає роль
29 травня '10, 19:58
0
MaxMakogin:
хороший пейзаж. такий приємно повісити в кімнаті ;)
22 травня '10, 13:39
0
MaxMakogin:
не прихильник сепії, але фото хороше.
моя думка, що і без даного ефекту (подряпини) було б тож норм.
тобто хочу сказати, що тут і так є достатньо виразливих елементів - сюжент, композиція.
22 травня '10, 13:37
+3
MaxMakogin:
рекомендую ставити чорний фон, так виразніше
18 травня '10, 17:06
0
MaxMakogin:
дуже
14 травня '10, 19:14
0
MaxMakogin:
хороша.
тональність гуд.
шкода чіткості маловато : /
як на мене то сміття забагато, підшопив би трохи...
мені хочеться шоб лінія бордюра починалась трохи нижче, ближче до кута фотографії.
але це все, як то кажуть, ИМХО ;)
14 травня '10, 18:46
0
MaxMakogin:
thanks
12 травня '10, 13:42
0
MaxMakogin:
впізнали)
приємно
11 травня '10, 18:45
0
MaxMakogin:
трохи лячно
11 травня '10, 18:46
0
MaxMakogin:
супер-пупер)
кльова
29 квітня '10, 17:46
0
MaxMakogin:
thanks, guys ;)
29 квітня '10, 17:36
0
MaxMakogin:
приэмно, що вам сподобалось.
24 квітня '10, 16:08
0
MaxMakogin:
дуже приємно дивитись
24 квітня '10, 0:31
+1
MaxMakogin:
всього навсього 65 ????
тоді народ Кенна взагалі недопре!
подобаються ваші роботи,майстер.
24 квітня '10, 0:27
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
MaxMakogin