Стрічка
Галерея
+44
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
MaxMakogin
Київ
851
Рейтинг
2,2
тис.
Перегляди
19 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
22
Блог
0
Обрані
16
Коментарі
86
Головна
›
Фотограф
›
MaxMakogin
›
Коментарі
›
0
MaxMakogin:
просто є 1 людина з ніком Mono)
я б віднісе це мабуть до графіки.
дякую за увагу.
9 грудня '10, 16:01
0
MaxMakogin:
дякую, мені приємно.
мало хто розподіляє моє бачення)
9 грудня '10, 16:00
0
MaxMakogin:
людини?природи чи оголених жіночиш грудей?)
9 грудня '10, 15:55
0
MaxMakogin:
фотографія не вербальний вид мистецтва тому питання "про що" "що хотів сказати автор" недоречні (просто це мало хто розуміє)
чистий суб"єктив
9 грудня '10, 15:53
0
MaxMakogin:
дякую вам за позитив)
5 грудня '10, 19:46
0
MaxMakogin:
слабо вловлюється тема діптіху... (слабкі "конотації" зображень)
але це можливо тільки мені)
але№2 роботи хороші, обидві!
12 листопада '10, 16:12
0
MaxMakogin:
джокер щочки наїв)
9 листопада '10, 9:05
+1
MaxMakogin:
смаааак
2 листопада '10, 16:20
0
MaxMakogin:
я знаю
завжди обираю FFFF що дорівню чорному кольору, здається...
24 жовтня '10, 12:38
0
MaxMakogin:
повністю згідний. сайт оформлений в білому,
жмем фу)
ВСІМ ДЯКУЮ!
21 жовтня '10, 20:37
0
MaxMakogin:
не було б акценту.
в нас народ завжди шукає у всьому суть ;)
19 жовтня '10, 16:42
0
MaxMakogin:
всім дякую
18 жовтня '10, 21:27
0
MaxMakogin:
як по другому?
я в золото не стріляв)
18 жовтня '10, 21:27
0
MaxMakogin:
вдячний
18 жовтня '10, 18:37
0
MaxMakogin:
ви бачите просто лінії
а тепер задумайтесь чому автор саме так склав композицію і що він хотів нам продемонструвати
якщо всеодно не розумієте, тут немає нічого соромитись, просто це мабуть не ваш жанр.
30 вересня '10, 21:06
0
MaxMakogin:
пісок зливається з небом (мабуть в мене монітор ще трохи такий))
я б хмари якось трохи виділив
30 вересня '10, 20:59
0
MaxMakogin:
можливо)
30 вересня '10, 20:57
0
MaxMakogin:
дякую
2 Марина:
такое це кругле?)
воно там було, з собою не приносив)
19 червня '10, 23:40
0
MaxMakogin:
майже
ставлю і кажу куди дивитись)
18 червня '10, 19:20
0
MaxMakogin:
симпатична і чомусь сумна....
мені так здається
16 червня '10, 13:48
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
MaxMakogin