Стрічка
Галерея
+43
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
MaxMakogin
Київ
851
Рейтинг
2,2
тис.
Перегляди
19 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
22
Блог
0
Обрані
16
Коментарі
86
Головна
›
Фотограф
›
MaxMakogin
›
Коментарі
›
0
MaxMakogin:
я б одежу більш по центру подав
МОД
23 квітня '10, 23:57
+1
MaxMakogin:
я б млинок фульгою підсвітив, тобіш "отражателем", з тієї сторони де тінь. фактично її там майже не видно, тому її можна "вбити" світлом, тоді більше виразиться форма млинка, а то він складається з 2 кругів які накладаються один на одний + падають в чорне і губиться форма. ;)
23 квітня '10, 14:09
0
MaxMakogin:
класс
я б її в спальні повісив)
22 квітня '10, 16:03
0
MaxMakogin:
мабуть бест твоя)
22 квітня '10, 16:00
0
MaxMakogin:
nice
знайома робота
22 квітня '10, 15:51
0
MaxMakogin:
класний маленький знак зліва)
хороша робота
22 квітня '10, 15:44
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
MaxMakogin