Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Denis Krivoy
Житомир
111,3
тис.
Рейтинг
30,1
тис.
Перегляди
295 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
562
Блог
2
Обрані
0
Коментарі
1988
Головна
›
Професійний фотограф
›
Denis Krivoy
›
Коментарі
›
+1
Denis Krivoy:
От бачите, думки прочитав;) читайте комент нижче;)
17 серпня '12, 23:46
+1
Denis Krivoy:
а у вас завжди слої координально змінюють фото, Олег? а не виникала думка, що ресайз можна робити тільки за допомогою 15 слоїв? якщо ні, розказую метод ресайзу для фотоконкурсів:
1. фото в великому розмірі. створюється 2 дублікт слої, 1ший вбивається шум, причому "полабово", в різних каналах порізному, 2гий піднімається різкість в якомусь із каналів в ргб (візуально вибираєте тей який краще то зробить, частіше в зеленому) щоб підняти рівень різкості.. далі граєтесь з прозорістю між цими слоями - все для того щоб отримати фото без шуму не втративши деталей.
2. фото зменшуєте в 2чі. (для чого такий експеремент? - все просто ви не досягнете такого мікроконтрасту детального, коли будете добавляти різкості вже на зменшеному фото, не зробивши то в посередньому результаті) - створюєте 2 дублікат слої.. один блурете, бажано не гаус блур всіми любимий, а ленс блур, інший слой шарпите, значення кожен сам собі обирає... далі гра з прозоростями і склеюєте.. чому склеювати? все просто алгоритми ефекту блур та ефекту шарп є різнимим і підчас зменшення фото (в наступний раз) ефект накладається на фото по-різному (ну всі ми знаємо коли фото зменшити різкість падає, а от блур лишається).. склеїли.
3. фото зменшуємо до оригіналу публікації для веб - а конкретно для відправки на конкурс (чи фотосайт-рідше) знову два слої створюєте і та сама процедура, я вже не кажу, що десь тре підтерти, десь додати...
чи ви думаєте одну кнопку можна тицьнути в фш - і буде кльова фотка?
а тепер порахуйте слої;) і то тільки ресайз, щоб показати фото Вам!
___
Равку? ой.. добре, що в мене настрій сьогодні не найкращий;) покажу вам і равку, то один кадр із 2х-кадрової панорами;)
__
а на цьому, Олег і з Вами завершую розмову!;) Дякую!;)
17 серпня '12, 23:45
+4
Denis Krivoy:
а тепер не змовчу... Роман, коли не знаєте суті питання - то спочатку запитайтесь, а вже потім робіть висновки... ну щоб більше не виглядати ось так як зараз. Одному автору недавно нарешті довів, що я не тей автор що буде вклеювати птічку не кажучи вже про небо... тепер Вам, редактор - в данному випадку фш - то велика штука, але не лайтрум, не пресети і нічого такого... якщо ви звикли користуватись такими речами які називаються: плагіни, пресети, екшени і так далі - то я маю право назвати таку людину Лінивою! бо інакше як? коли все можна кожну деталь в фш контролювати і користатись цими спаплюженими протезними можливостями?...
тепер так ще трохи для інформації - завжди обробка одного фото (насамперед пейзажі, які готуються для публікацій, то я не про інтернет) займає не менше півтори години, підчас обробки фото використовую не менше 50 слоїв - знаєте чому? та щоб зробити дійсно достойну картку, а не нажати 2 рази кнопочкою і заливати інтернет всілякою фігнею без сюжету, моменту зате прикрашене плагіном... жоден раз не використовую якісь автоматичні дії.. і будь ваша ласка, більше не кажіть дурниць, якщо дійсно в тому не впевнені.
__
а тепер, на данному етапі - дискусія завершена.
__
не хотів цього всього казати, але не відповісти на такий явний провокативний коментар я не міг
Усім успіхів!;)
17 серпня '12, 21:23
0
Denis Krivoy:
можна дещо відкрити;)
17 серпня '12, 19:25
+4
Denis Krivoy:
блін, як знав що тре коня вфотошопіть, а не місяця;))))
16 серпня '12, 23:49
0
Denis Krivoy:
і шо не попса?))));) Радий Вовчик тебе бачити;)
15 серпня '12, 12:23
+1
Denis Krivoy:
Трохи розкривається;)
14 серпня '12, 20:23
+1
Denis Krivoy:
а як на мене то і 220-250 було б доречніше;) все решта варіації на тему)
15 серпня '12, 11:28
0
Denis Krivoy:
от і я так думаю;)))
14 серпня '12, 15:53
+4
Denis Krivoy:
а в мене тут якраз і 150мм)))) + трохи кропнув;) тому більше вже не вріжу, бо й так;)
так, треба 1000мм з собов в гори, правда важкувато, але нічого - ради того, щоб зняти мішець - можна;))
14 серпня '12, 15:28
0
Denis Krivoy:
а потім під нього ще кишеню шити?
15 серпня '12, 1:02
0
Denis Krivoy:
ага, то ось хто вкрав мої модні брови собі на вуса;))))
15 серпня '12, 0:03
+1
Denis Krivoy:
Фото завжди сприймається загально, а не по частинам.. тобто щоб зробити нормальне фото має бути і компоновка і сюжет, і об"єм, і простір, і світло і т.д. - а в цифровій фотографії - обробка то велика справа. Без образ, але завдяки обробці (і не важливо як воно - фото - було знято) тут вбито об"єм/простір, світло і навіть момент...
спробую пояснити:
1. плани, плановості майже нема, хоча сюжет і гірський, але всі плани в одному тоні, на равці видно різницю
2. тональна перспектива... її вбито, на равці видно що Говерла з Петросом в повітрі, мають певних холодніший віддтінок від пп і світліші в рази, в кінцевому результаті - вони темніші... що візуально вбиває простір між пп та зп...
3. світло, на равці видно, м"яке, ніжне вечірнє світло, яке малює на траві надзвичайні узори... після обробки м"яке відносно розсіяне світло стало різким прямолінійним, та ще й вибірковим.. на камінцях різке, на траві майже нема і т.д.
тут багато нюансів) та і по композиції не все гуд, ніби все є і пп і об"єкти в активних точках, але між собою не грають.. камінці ніби десь чітко зліва на право погляд ведуть, а можна було б найти ракурс, щоб вони вказували на вершини (часто пів метра зміна ракурсу - геть змінює фото).. небо, та хмара надто активна і веде погляд вверх, а мала би просто завершувати загальну композицію, дещо б зверху різанути - було б краще, як на мене) ...
але то все лиш моя особиста примітивно суб"єктивна думка, яка не претендує на об"єктивну реальність, і сприймати її то не обов"язково;)
без образ)
15 серпня '12, 0:26
0
Denis Krivoy:
Привіт, Роман) Давно не було, все обходив? Так, сонячне Закарпуття, але близьке;)) то знято з невеличкого хребтика, що між Ясенями та Чорною Тисою;)
14 серпня '12, 9:12
0
Denis Krivoy:
відкривається;)
13 серпня '12, 19:09
0
Denis Krivoy:
Згоден, дякую)
13 серпня '12, 13:18
+6
Denis Krivoy:
а всеодно не має бути;) красіво - то може бути красіво, але я думаю нікому не завадить щось нове дізнатись;) адже для цього ж ми тут зібрались, чи не так?
Дякую)
11 серпня '12, 14:26
0
Denis Krivoy:
Ну що тут скаж, сам бачив - кльово!!!
але, Любомир є одне але;)) кадр є незавершеним, реально бомба сюжет і стан, але глянь на траву та камінці в нижній правій частині. вони ніби вказівник - ніби наштовхують глядача наліво, там на щось показують - погляд йде і впирається край кадру;) висновок - або ширше тобто ще в ліво (а там таке кльове сонце) , або якийсь акцент в першій (лівій) половині кадру) бо так лишається незавершеним - щось кудись веде - а куди і що там? ..
без образ, ти ж знаєш;)
8 серпня '12, 18:59
+1
Denis Krivoy:
Гарна доріжка)
1.чому б не зняти 2 кадри? щоб місяць не був впертий в край кадру? він надто активний і тягне погляд вверх за край кадру, або більше зверху, або взагалі без місяця.
2. погратись з кольором, зробити більш плотним
3. можливо б зняти на більш закритій діафрагмі, щоб різкість була й на передньому плані;)
лиш особиста думка, не претендую на об"єктивність)
8 серпня '12, 18:54
0
Denis Krivoy:
про плюси:
- атмосфера
- момент
- сюжет
про мінуси:
- незбалансована композиція (кадр завалюється, впершу чергу через масивного та надто близько до нижнього краю човна)
- пересвіт в червоному каналі
- не зрозумілі ореоли по всіх об"єктах кадру
- і останнє (елементарне) - завал...
____
сугубо суб"єктивна думка, яка не може претендувати на об"єктивну реальність. Хоча реально момент кльовий і можна було зробити шикарне фото.
8 серпня '12, 18:11
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Denis Krivoy