Мир вокруг

Масляна в Одесі

Запрошуємо вас поринути в атмосферу Масляної, яка панувала в Одесі.

01.03.2020 Одеса, пляж «Причал № 1»

З повагою Роберт і Оля

Масляна в Одесі Полуничний рай! Найсмачніші млинці в моєму житті.
Полуничний рай! Найсмачніші млинці в моєму житті.
Масляна в Одесі Я(у зеленому:))
Завжди дуже приємно одягати національну сукню. У будь-якій день і в будь-який час року вона робить настрій і атмосферу.
Я(у зеленому:)) Завжди дуже приємно одягати національну сукню. У будь-якій день і в будь-який час року вона робить настрій і атмосферу.
Спостерігачі святкової Масляної.
Про блакитне і червоне ...
Спостерігачі святкової Масляної. Про блакитне і червоне ...
Масляна в Одесі Масляна в Одесі Масляна в Одесі Я.
Ніколи черга до туалету не була такою веселою:))
Я. Ніколи черга до туалету не була такою веселою:))
Масляна в Одесі Масляна в Одесі Масляна в Одесі Масляна в Одесі Роберт прицілився в мене
Роберт прицілився в мене
Масляна в Одесі Масляна в Одесі Масляна в Одесі Масляна в Одесі Масляна в Одесі Масляна в Одесі Коли офіціант побачила Роберта (мовчазного) відразу запропонувала панкейкі, мабуть відчула його американську душу. Але млинці з полуницею залишилися все ж поза конкуренцією.
Зате з панкейками у нас тепер особлива історія. До нас підійшов незнайомий малюк, років чотирьох, взяв мене за руку, обійняв і почав пальчиком злизувати сироп з тарілки. Все це з дуже серйозним обличчям і мовчки. Настільки це мило і смішно, що я просто була в шоці. Роберт не розгубився і простягнув йому полуницю і панкейк, але він відмовився і продовжив мовчки, з дуже серйозним виразом обличчя, злизувати пальчиком сироп. Після прибігла його мати, вибачення...Це було все настільки мило, безпосередньо і смішно. Тепер ніколи не зможу дивитися на панкейкі без посмішки і теплих почуттів.
Коли офіціант побачила Роберта (мовчазного) відразу запропонувала панкейкі, мабуть відчула його американську душу. Але млинці з полуницею залишилися все ж поза конкуренцією. Зате з панкейками у нас тепер особлива історія. До нас підійшов незнайомий малюк, років чотирьох, взяв мене за руку, обійняв і почав пальчиком злизувати сироп з тарілки. Все це з дуже серйозним обличчям і мовчки. Настільки це мило і смішно, що я просто була в шоці. Роберт не розгубився і простягнув йому полуницю і панкейк, але він відмовився і продовжив мовчки, з дуже серйозним виразом обличчя, злизувати пальчиком сироп. Після прибігла його мати, вибачення...Це було все настільки мило, безпосередньо і смішно. Тепер ніколи не зможу дивитися на панкейкі без посмішки і теплих почуттів.
Масляна в Одесі Масляна в Одесі Масляна в Одесі Масляна в Одесі Масляна в Одесі Масляна в Одесі Масляна в Одесі У нас з Робертом традиція брати з собою в подорож і на свята прапор. Також в подорож беру з собою п'ять українських суконь (білу, червону,блакитну, зелену, жовту) і скоро колекція поповниться довгою в підлогу сукнею. 
Завжди дуже приємно ділитися часткою нашої культури, будь то на Україні або в будь-якій країні. Навіть звичайний сірий день в національнiй сукнi перетворюється на свято.
У нас з Робертом традиція брати з собою в подорож і на свята прапор. Також в подорож беру з собою п'ять українських суконь (білу, червону,блакитну, зелену, жовту) і скоро колекція поповниться довгою в підлогу сукнею. Завжди дуже приємно ділитися часткою нашої культури, будь то на Україні або в будь-якій країні. Навіть звичайний сірий день в національнiй сукнi перетворюється на свято.
А хто ще не бачив феєрверк днем? Приїжджайте до Одеси на Масляну!
А хто ще не бачив феєрверк днем? Приїжджайте до Одеси на Масляну!
Предыдущий топик
underwater
Следующий топик
Замена фона
4 комментария
 • В'ячеслав
  В'ячеслав 3 марта, 10:15 0
  чудова розповідь !
 • Robert Olya
  Robert Olya 4 марта, 21:45 0
  В'ячеславе, дуже приємно до Вам сподобалось. Дякуємо! З повагою Роберт i Оля.
 • Егор Степанович
  Егор Степанович 3 марта, 20:52 0
  Дуже сподобалося! Як там побував. Олю, вам дуже личить посмішка і квічасте вбрання!
 • Robert Olya
  Robert Olya 4 марта, 21:48 0
  Величезне спасибі Вам за комплімент! Дуже рада, що нам вдалося передати атмосферу свята!
  Дякуємо за увагу, Єгоре!
 • Войдите в систему, чтобы иметь возможность оставлять комментарии и голосовать.

Новые фотографии

1