Общие вопросы

Краще менше та краще

Шановна Адміністрація даного ресурсу,

дуже вдячний Вам за предоствлену можливість виставляти свої роботи на цій площадці.

Даний ресурс унікальний в тому плані, що є можливість додавати до коментарію фото, як автора так і інші фото. Це чудова нагода і можливість, в певній мірі, підказати автору фото можливі шляхи покращення його роботи та навичків у обробці фото. Не завжди це працює, та то інша тема...

В деякій, а краще сказати, у великій мірі низька якість фото спричинена обмеженнями до його розміру. Так, я розумію, що дані обмеження є із-за нехватки ресурсів, тому пропоную розглянути наступне.

Не секрет, що велика кількість фото на цьому сайті — це слабі у художньому плані роботи, так, люди вчаться і все, можливо, у них вийде у майбутньому, але сьогоднішні правила сайту дозволяють «завалювати» стрічку такою кількістю слабих робіт, які «з’їдають» місце для робіт сильних. В той же час, класні роботи не можуть бути представлені у повній красі із-за обмежень. Щоб «влізти» в рамки 500КБ, потрібно або знижувати різкість, або розмір фото, або якість. Фото втрачає гру кольорів, чіткість деталей, колірний діапазон, враження від таких робіт (грязно сірих, розмитих, маленького розміру) — не саме краще, і на мою думку, не грає не руку нікому — ні авторам робіт, ні даному сайту.

У зв’язку з цим, як перший крок, хочу запропонувати наступне рішення зменшити у два рази ліміт завантаження фоторобіт авторам (всім без винятку) та одночасно збільшити максимально допустимий розмір фото у два рази з 500 Кб до 1 Мб.

На жаль, інша пропозиція, — більший файл для авторів з вищим рейтингом , не працює. Практика показує, що від «шлаку» , тільки більшого розміру , ніхто не застрахований.

Я впевнений, якість сайту та виставлених робіт підніметься.

Ще раз дякую.

З надією на покращення та побажаннями успіхів у рості популярності даного ресурсу.

Василь


Предыдущий топик
ВЕСНЫ ОЧАРОВАНИЕ
Следующий топик
ТОП 100 за февраль 2019
7 комментариев
 • Юрій Максименко
  Юрій Максименко 26 февраля '19, 3:35 +2
  Яка мета - такі й "прєдлаженія".
 • Марина Сергеева
  Марина Сергеева 26 февраля '19, 9:14 +5
  Нажаль, "шлак" як і "шедевр" є абсолютно умовним терміном. Вигаданим. Що може вкрай не подобатись одним, є вершиною мистецтва для інших. Особисто до мене - я ніколи не зможу сказати на "чорний квадрат", що то є "шедевр". Та інша мазня наркоманів та психічно хворих. Але більша частина планети вважає інакше.
  У фотографії також. Для когось завалений обрій, та відрізані кінцівки моделей - це явний "шлак", який видаляють відразу з камери. А для когось це "творчий підхід" та "я - митець, я так бачу!".
  Тому або ми підкорюємось правилам суспільства, або створюємо свої.
 • Андрей Мерщий
  Андрей Мерщий 26 февраля '19, 23:46 0
  Марина, зачем впадать в крайности?
  Речь не про черные квадраты, а про элементарную художественность в фотографии.
 • Олександр
  Олександр 26 февраля '19, 14:13 +3
  Про аккаунт вирішує питання з розміром фото, та дозволяє завантажувати, аж до 5 мегабайт, всього за 50 вічно зелених на рік. Також позбавляє Вас реклами
 • Estella
  Estella 26 февраля '19, 16:42 +7
  Олександре, даного чоловіка бісить не так те, що він не може завантажити фото великог розміру, а те, що інші "завалюють стрічку слабкими роботами" і не залишається місця для шедеврів. Його шедеврів. І ПРО-акаунт тут не допоможе. Це називається манія величі.
  А конкретно щодо поданої пропозиції, то це не вигідно для сайту, зменшиться його відвідуваність і рейтинг, які і так останнім часом перебувають не у найкращому стані. Якщо ще зробити обмеження щодо завантаження фотогафій, причому однакові для всіх незалежно від статусу, то це відверне від сайту ту крихту фотолюбителів, які ще тут тусуються і на яких він тримається. І як наслідок - повний занепад даного ресурсу.
 • Alex Kantsur
  Alex Kantsur 27 февраля '19, 11:49 -2
  Комментарий удалён.
 • Ruslan Lobanov
  Ruslan Lobanov 27 февраля '19, 12:38 +1
  Все верно написано. Но к сожалению кнопкой «избирательность» люди которые покупают фото технику пользоваться не умеют.
 • Войдите в систему, чтобы иметь возможность оставлять комментарии и голосовать.

Новые фотографии

1