Мир вокруг

Фотографія в інтерєрі.

Доброго дня друзі друзі і колеги! Підготував маленьку пуюлікацію ,якою б хоті з Вами поділитись. Черговий раз будучи в інших країнах звертаєш увагу на речі якими ти цікавшися, думаю не помилюсь якщо скажу в нашому випадку ти ними живеш і закоханий в них. Зрозуміло що мова йде про фотографію, фотографію в інтерєрі. Буваючи в приміщеннях,офісах і квартирах країни де ти перебуваєш ,звертаєш увагу на речі які сворюють атмосферу і настрій ! Мою увагу вкотре привернув мінімалізм і фотографія в інтерєрі на яку просто неможливо не звернути увагу, на мою думку вона розставляє певні акценти і придає стінам шарму ,як стильний одяг для людини з витончинем смаком. Побувавши в одній шведській квартирі ,дизайн якої спроектував і підібрав всі аксесуари,сувеніри, статуетки ,фотографії відомих фотохудожників , і інші речі ,знайомий дизайнер який запросив подивитись на його творіння. По можливості я зробив декілька фотографій, з метою показати наскільки гарно дивиться така квартира і як як би мені хотілось щоб в Україні фотографія мала таку ж саму цінність як і в західному світі. З повагою Олександр Звір.

Фотографія в інтерєрі. Фотографія в інтерєрі. Фотографія в інтерєрі. Фотографія в інтерєрі. Фотографія в інтерєрі. Фотографія в інтерєрі. Фотографія в інтерєрі. Фотографія в інтерєрі. Фотографія в інтерєрі. Фотографія в інтерєрі. Фотографія в інтерєрі. Фотографія в інтерєрі.
Следующий топик
ТОП 100 за октябрь 2019
Топики по теме
Приключения спящих близнецов
Фотограф Anthony Samaniego
Загадочная Kuraudea
Фотограф Trey Ratcliff: от математики к фотографии
Победители фотоконкурса Audubon Photography Awards 2017
Anton Corbijn
8 комментариев
 • поФГСТ
  поФГСТ 20 октября '19, 16:56 +2
  Олександр, дякую за цікаву розповідь! В Україні люблять і цінують фотографію та її силу. Хочу побажати українцям мати можливість мати такі квартири, в яких ще залишиться простір для дизайну...
 • Alexander Zvir
  Alexander Zvir 20 октября '19, 17:49 +2
  Так ,погоджуюсь що люблять і цінують! На мою думку це заслуга тих ентузіастів для яких фотографія це їх життя,бо до серердньостатистичних це так собі ...-,або диваки з фотоапаратами або ну картінка,як можна за неї такі гроши давати! Звичайно ,я щиро бажаю українцям кращого життя,думаю тоді люди будуть білше думати про прекрасне а не здобути на хліб! Дякую!
 • Андрей Мерщий
  Андрей Мерщий 20 октября '19, 17:27 +2
  Хорошо, минималистично и светло. И уютно тоже.
  Читается скандинавский стиль.
 • Alexander Zvir
  Alexander Zvir 20 октября '19, 17:54 +1
  Спасибо Андрей! Читал Вашу публикацию про Линдберга,спасибо ! Он для мене пример,я восхищась его работами,реально -это большая потеря для мира фотографии!
 • Ser Grey
  Ser Grey 20 октября '19, 18:10 +1
  Чудова серія світлин, про то як може вишукано та лаконічно виглядати інтер’єр, а фото на стінах задавати настрій та формувати програму життя. Стиль мінімалізм підходить для тих людей, які самі яскраві, самодостатні та цілісні їм не треба себе оточувати антикваріатом і тим самим піднімати свою значимість та поважність. Нажаль у нас мало хто це розуміє, тому ваша публікація буде чудовим взірцем, що жити можна інакше… Дякую, вам Олександр за цю роботу.
 • Alexander Zvir
  Alexander Zvir 20 октября '19, 22:16 +2
  Сергій дякую,за розуміння і увагу! Тут багато залежить від нас,треба доносити до людей прекрасне!
 • Сергей Вовк
  Сергей Вовк 22 октября '19, 23:04 0
  Чудова фоторозповідь!
 • Alexander Zvir
  Alexander Zvir 23 октября '19, 23:32 0
  Спасибі Сергій!
 • Войдите в систему, чтобы иметь возможность оставлять комментарии и голосовать.

Популярные топики

Новые фотографии

1