Мачу-Пікчу ... Перу!

Фотографія Мачу-Пікчу ... Перу! / Олександр Вівчарик / photographers.ua
кадрувати фотографію золотий перетин фотографії відтінки сірого повноекранний режим
Посилання:
Фотографія:

Архiвне.Обов'язково "розгорнути"... для кращого сприйняття!

Про фото

 
Нагороди:  
Рейтинг: +162.46  
Оцінка фотографії: +161.0
Переглядів: 146 / 256
Завантажено: 9 березня, 22:30  
Категорія: Пейзаж
Переглянути: альбом Пейзажи и природа...
Голоси
6 коментарів
  • Олександр Вівчарик
    Олександр Вівчарик 9 березня, 22:32 +6
    Мачу-Пікчу - "стара вершина" - місто стародавньої Америки, що знаходиться на території сучасного Перу, в 6 кілометрах від селища Агуас-Кальентес, на вершині гірського хребта на висоті 2450 метрів над рівнем моря, пануючи над долиною річки Урубамби. У 2007 році удостоєний звання Нового чуда світу.
    Також Мачу-Пікчу часто називають "місто в руїнах" або "місто серед хмар", також іноді називають "втраченим містом інків".
    Збудований Пачакутеком як імператорська резиденція, а також з метою увічнити своє ім'я в історії, Мачу-Пікчу був третім серед подібних резиденцій-святилищ. За своїми скромними розмірами Мачу-Пікчу не може претендувати на роль великого міста — у ньому не більше 200 споруд. Здебільшого це храми, резиденції, склади та інші приміщення для суспільних потреб. Здебільшого вони складені з добре обробленого каменю, щільно пригнаних одна до одної плит. Вважають, що в ньому і навколо нього проживало до 1 200 осіб, які поклонялися там богу Сонця Інті, обробляють нові землі та зводили міста на терасах.

    Більш ніж на 400 років це місто було забуте і перебувало у запустінні. Його виявив американський дослідник з Єльського університету, професор Хайрам Бінгем 24 липня 1911 року, після того, як льотчики побачили його з літака. Коли він дістався сюди у супроводі виділеного урядом загону охорони та місцевого хлопчика-провідника, він виявив селян, які там живуть. Селяни розповіли йому, що жили там «вільними, без небажаних візитерів, чиновників, які вербують до армії „добровольців“ чи збирачів податків».
    Мачу-Пікчу має дуже чітку структуру. На південному сході вгадується комплекс палацових споруд. Камені, з яких вони складені, оброблені настільки ретельно, що можна впевнено сказати: їх будували не ті майстри, які склали інші будівлі. Ймовірно, їх використовували як житла сановників та вельмож.

    Полігональна кладка справляє враження на фахівців своєю точністю припасування гранітних блоків!
  • Крутий Николай
    Крутий Николай 9 березня, 23:06 0
    счастливчик ! )
  • Сергій Гончаров
    Сергій Гончаров 10 березня, 15:02 +1
    Потужно!...
  • Ольга
    Ольга 10 березня, 17:08 +1
    Цiкаво та дуже гарно!
  • SergioSfotaS
    SergioSfotaS 10 березня, 20:26 +1
    Чудове місце !
  • Viktor Kucherenko
    Viktor Kucherenko 10 березня, 21:25 +1
    знакове місце
  • Увійдіть в систему, щоб мати можливість коментувати та голосувати.

Вибір редакції