Фотографія Город, архитектура / Arturo / photographers.ua
кадрувати фотографію золотий перетин фотографії відтінки сірого повноекранний режим
Посилання:
Фотографія:
  • Arturo
    Фотограф
  • Про фото

     
    Рейтинг: +113.86  
    Оцінка фотографії: +112.0
    Переглядів: 186 / 683
    Завантажено: 23 квітня '11, 0:25  
    Категорія: Місто, архітектура
    Переглянути: альбом 1

    Exif

    Виробник: NIKON CORPORATION
    Модель: NIKON D90
    Витримка: 1/25
    Діафрагма: 2.8
    Швидкість ISO: 200
    Фокусна відстань: 31
    ПЗ: Adobe Photoshop CS4 Windows
    Голоси
    25 коментарів
    • Kasabian
      Kasabian 23 квітня '11, 0:29 0
      Хорошая работа!
    • Arturo
      Arturo 23 квітня '11, 0:31 0
      spasibo )
    • Букало Володимир
      Букало Володимир 23 квітня '11, 0:32 0
      Понравилось!
    • Arturo
      Arturo 23 квітня '11, 0:36 0
      rad )
    • photolapa
      photolapa 23 квітня '11, 0:41 0
      нравится мне эта серия с фонариками)))
    • Arturo
      Arturo 23 квітня '11, 0:42 0
      spasibo, patom e6o zagruzu, klasnaja fotosesija vi6la, materjala mnogo na etu temu )
    • photolapa
      photolapa 23 квітня '11, 0:47 0
      буду ждать)))тема эта нравится!
    • Дмитрий Михалакий
      Дмитрий Михалакий 23 квітня '11, 0:41 0
      Красиво!!!
    • Arturo
      Arturo 23 квітня '11, 0:43 0
      spasibo
    • Виталий Запека
      Виталий Запека 23 квітня '11, 6:19 0
      замечательно!
    • Arturo
      Arturo 24 квітня '11, 1:07 0
      blagodarju Vitalij.
    • Михаил Лобачев
      Михаил Лобачев 23 квітня '11, 7:09 0
      Артур, это лучше , чем гады. Мне ближе..:)
    • Arturo
      Arturo 24 квітня '11, 1:09 0
      eto raznabrazie, nelza skazatj 4to lu46e 4to xuze, nu kakbi zvirej s arxitekturaj sravnitj ))) vsjo intiresna esli xoro6o palu4ilasj zasnjatj ;))
    • KO
      KO 23 квітня '11, 8:29 0
      Сподобалося, з туманом гарно)
    • Arturo
      Arturo 24 квітня '11, 1:11 0
      spasibo ).
    • Слава Ткаченко
      Слава Ткаченко 23 квітня '11, 10:02 0
      красиво.
    • Arturo
      Arturo 24 квітня '11, 1:11 0
      rad 4to palu4ilasj )
    • KVF
      KVF 23 квітня '11, 10:12 0
      хороший кадр
    • Arturo
      Arturo 24 квітня '11, 1:12 0
      rad sli6atj )
    • Синельников Александр
      Синельников Александр 23 квітня '11, 21:51 0
      это хорошо!
    • Arturo
      Arturo 24 квітня '11, 1:13 0
      eto raduet )
    • Alexander (Alex Roy) Furdui
      Alexander (Alex Roy) Furdui 27 квітня '11, 13:49 +1
      ... это и хорошо, и радует, и радует что хорошо и... в общем Это просто Здорово!!! :))
    • Arturo
      Arturo 27 квітня '11, 13:54 +1
      va6 koment toze raduet, spasibo )))
    • Alexander (Alex Roy) Furdui
      Alexander (Alex Roy) Furdui 27 квітня '11, 15:03 0
      :))
    • Анна Коваленко
      Анна Коваленко 13 червня '11, 11:58 0
      Очень понравилось!
    • Увійдіть в систему, щоб мати можливість коментувати та голосувати.

    Вибір редакції