Полет к Луне

Фотографія Полет к Луне / Arturo / photographers.ua
кадрувати фотографію золотий перетин фотографії відтінки сірого повноекранний режим
Посилання:
Фотографія:
  1. Перша фотографія →
  • Arturo
    Фотограф
  • Про фото

     
    Рейтинг: +172.94  
    Оцінка фотографії: +170.0
    Переглядів: 305 / 969
    Завантажено: 13 квітня '11, 20:54  
    Категорія: Різне
    Переглянути: альбом 1

    Exif

    Виробник: NIKON CORPORATION
    Модель: NIKON D90
    Голоси
    27 коментарів
    • Arturo
      Arturo 13 квітня '11, 20:56 0
      sps ))
    • Лариса Гурьева
      Лариса Гурьева 13 квітня '11, 20:57 0
      Не ошибалась в тебе, Артуро, порадовал... :)
    • Arturo
      Arturo 13 квітня '11, 20:58 0
      spasibo za daverie ;)) starajusj... )
    • Марина Шатохина
      Марина Шатохина 13 квітня '11, 21:01 0
      Долетит..?)
    • Arturo
      Arturo 13 квітня '11, 21:02 0
      nadejusj )))
    • Bern
      Bern 13 квітня '11, 21:34 0
      Здорово!
    • Arturo
      Arturo 14 квітня '11, 0:20 0
      spasibo )
    • Oleg Zhadan
      Oleg Zhadan 13 квітня '11, 22:43 0
      Предельно лаконично, символично, и оригинально! +))
    • Arturo
      Arturo 14 квітня '11, 0:21 0
      spasibo Oleg )
    • Вадим
      Вадим 14 квітня '11, 0:15 0
      гарно
    • Arturo
      Arturo 14 квітня '11, 0:21 0
      spasibo Vadim )
    • Колесников Дмитрий
      Колесников Дмитрий 14 квітня '11, 0:32 0
      Артур! Класс! бомба
    • Arturo
      Arturo 14 квітня '11, 2:13 0
      rad 4to ponravilasj Dmitrij )
    • Михаил Лобачев
      Михаил Лобачев 14 квітня '11, 2:24 0
      ++
    • Arturo
      Arturo 14 квітня '11, 2:26 0
      sps )
    • Ольга
      Ольга 14 квітня '11, 11:41 0
      A on ne s luni li uze vozvrawaetsja? :D
    • Arturo
      Arturo 14 квітня '11, 11:46 0
      vazvra6aeca Oli4ka )))
    • Ольга
      Ольга 14 квітня '11, 11:52 0
      Ti videl marsianina! ))) Xorowaja kartinka! Super! Ponravilosj!
    • Arturo
      Arturo 14 квітня '11, 11:57 0
      net, ja bil kak vsegda trezvij ))))) spasibo ))
    • Ольга
      Ольга 14 квітня '11, 11:59 0
      V jasnosti tvoej misli ja nechutj nesomnevajusj! :D
    • Arturo
      Arturo 14 квітня '11, 12:00 0
      mersi ;))))
    • Iryna
      Iryna 15 квітня '11, 0:07 0
      очень понравилась работа
    • Arturo
      Arturo 15 квітня '11, 0:45 0
      spasibo Irai6 )
    • ася оса
      ася оса 15 квітня '11, 1:35 0
      А Вы прикольный!!!
    • ася оса
      ася оса 15 квітня '11, 1:36 0
      ой ,батюшки, может не поймете...
    • Arturo
      Arturo 15 квітня '11, 1:37 0
      spasibo ))))
    • Оксана Якубів
      Оксана Якубів 2 травня '11, 14:12 0
      очень необычная работа, впечатляет!!!
    • Увійдіть в систему, щоб мати можливість коментувати та голосувати.

    Вибір редакції