***

Фотографія *** / Валерий Савенко / photographers.ua
кадрувати фотографію золотий перетин фотографії відтінки сірого повноекранний режим
Посилання:
Фотографія:

Бетонний паркан після дощу (повернуто на 180)

  1. ← Остання фотографія
    ← Остання фотографія

Про фото

 
Рейтинг: +46.73  
Оцінка фотографії: +45.5
Переглядів: 123 / 218
Завантажено: 3 червня, 18:13  
Категорія: Графіка
Переглянути: альбом Разное
Голоси
16 коментарів
  • Evgeniy Nikitin
    Evgeniy Nikitin 3 червня, 18:14 +1
    Супер!
  • Крутий Николай
    Крутий Николай 3 червня, 18:31 -4
    повернули на 180 градусів - це як?
  • Вячеслав
    Вячеслав 3 червня, 19:00 +2
    знoву, з пoхмiлля ?
  • Ксенія Київ
    Ксенія Київ 3 червня, 19:02 +2
    Це його постійний стан.
  • Вячеслав
    Вячеслав 3 червня, 19:03 +1
    знoву, з похмілля ?
  • Крутий Николай
    Крутий Николай 3 червня, 19:25 -3
    я вже вам, Братія, відповідав на це
  • Крутий Николай
    Крутий Николай 3 червня, 19:31 -4
    а що Ви, Вячеславе, побачили таке високо - Художнє в цій картині Валерія Савенко ? котрий вирішив просто познущатись над нами Всіма !
  • Вячеслав
    Вячеслав 3 червня, 19:29 +1
    доки ти будеш чіплятися до людини ?
  • Крутий Николай
    Крутий Николай 3 червня, 19:33 -4
    та Валерій - провокацію завантажив !
  • Крутий Николай
    Крутий Николай 3 червня, 19:34 -4
    і - хіхікає мовчки зараз
  • Валерий Савенко
    Валерий Савенко 3 червня, 19:45 +1
    Я в таких случаях говорю "Дядя Петя - ты дурак?", ну, или действительно выпил...
    Если вы ни хрена не увидели - идите лесом молча. )
  • Крутий Николай
    Крутий Николай 6 червня, 19:09 -3
    Цей знаменитий вислів належить до радянського художнього фільму «Серёжа» (1960 року), який зняли режисери Георгій Данелія та Ігор Таланкін за мотивами однойменної повісті Віри Панової.
    Мабуть ніхто із присутніх цього не знає... Крилату фразу «Дядя Петя, ты дурак?» вимовляє маленький хлопчик , звертаючись до дорослого. І ще я памятаю, коли там по сюжету мати покарала сина, то його батько їй примітив - нічого тут не має поганого коли дурака обізвали дураком...
  • Вячеслав
    Вячеслав 3 червня, 19:48 0
    п'яне б...о !
  • Ігор Солодовніков
    Ігор Солодовніков 3 червня, 19:45 +5
    це норм робота! я довго дивився, виникають різні асоціації, цікаві.ніколи б не сказав би що це забор, так і продовжуйте, Валерію, це набагато краще ніж вичурні пейзажі, це вже заявка на креатив!
  • Валерий Савенко
    Валерий Савенко 3 червня, 22:54 0
    Дякую!
  • Крутий Николай
    Крутий Николай 6 червня, 17:58 -3
    Ігоре, Ви - Свята Людина! )
  • Увійдіть в систему, щоб мати можливість коментувати та голосувати.

Вибір редакції