Стрічка
Галерея
+46
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Юрій Максименко
Київ
1,1
млн
Рейтинг
88,3
тис.
Перегляди
147 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
7268
Блог
0
Обрані
106
Коментарі
7508
Головна
›
Професійний фотограф
›
Юрій Максименко
›
Коментарі
›
+9
Юрій Максименко:
Хочу поясниити чому мить - епохальна. Увесь вік щось фотографував: у школі - ми на лісапєтах, далі - одногрупники, пілотки-рємєнь. Проявляв плівку, чекав як під фотозбільшувачем проявлялись світлини. Попав у гори якось, там стало цікавіше. На роботі (студія архітектури й дизайну) доводилося знімати свої інтер'єри й будинки - для портфоліо, для в друку в журналах.
І ось якось, коли про плівку вже все меньше й меньше йшлося, доля закинула на цю гору, Монблан. На місце ночівлі, а це саме тут, - дістався з останніх сил. Повечеряв супчиком, тре в намет - спати. І ось повертаю голову і бачу: тре лізти в наплічник, добувати фотоапарат, і знімкувати. Бо якщо я не залишу цей небесний німб, ці палахкотливі барви, цей простір - для себе, для друзів, для всіх - то вчиню вкрай нешляхетно. З того часу і намагаюся фотографувати - для всіх. І тому ця світлина для мене - епохальна. Ось таке-о. А у вас бували такі миті?
19 лютого '25, 20:49
+1
Юрій Максименко:
І синичкам, і шпакам добре:
18 лютого '25, 20:53
+3
Юрій Максименко:
Оскільки в кольорі активні кольорові плями забирають на себе увагу, то мені миліший перший чб варіант. Та при всьому – личко я б підсвітив значніше.
17 лютого '25, 22:50
0
Юрій Максименко:
Отож.
17 лютого '25, 21:39
+2
Юрій Максименко:
Озьдо як очерет світиться преяскраво:
17 лютого '25, 18:11
+4
Юрій Максименко:
А ще тута дуже милі фактурки вітром і піском утворюються:
16 лютого '25, 19:27
+1
Юрій Максименко:
Волохатий на волохатому:
15 лютого '25, 18:56
+2
Юрій Максименко:
Я написав: "Инча".
13 лютого '25, 21:48
+2
Юрій Максименко:
Шось не мона знайти! Хм?
13 лютого '25, 12:40
+2
Юрій Максименко:
А осьо-о Боржава инча:
13 лютого '25, 3:02
0
Юрій Максименко:
Знаєте, шо я вам скажу: отута мене звабили оці-о стовбури бука - з таким боковим світлом вони сприймаються дуже рельєфно і скульптурно:
13 лютого '25, 12:38
+3
Юрій Максименко:
Та й ящірці непереливки в незнайомих місцях.))
12 лютого '25, 22:16
0
Юрій Максименко:
Добре!
7 лютого '25, 19:43
+1
Юрій Максименко:
Ого!)
7 лютого '25, 19:41
0
Юрій Максименко:
а оце-о рогіз розмножається:
1 лютого '25, 19:19
+1
Юрій Максименко:
Щастя-здоров'я, многая літа, Перемоги!
31 січня '25, 0:50
0
Юрій Максименко:
Щастя-здоров'я, многая літа, і – Перемоги!
30 січня '25, 0:23
0
Юрій Максименко:
Щастя-здоров'я, многая літа, Перемоги!
30 січня '25, 0:22
0
Юрій Максименко:
А Ви погляньте на відображення у воді, вони ж – вертикальні?!
29 січня '25, 1:00
+1
Юрій Максименко:
А оце-о - село під горою:
28 січня '25, 16:19
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Юрій Максименко