Стрічка
Галерея
+46
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Юрій Максименко
Київ
1,1
млн
Рейтинг
88,3
тис.
Перегляди
147 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
7268
Блог
0
Обрані
106
Коментарі
7508
Головна
›
Професійний фотограф
›
Юрій Максименко
›
Коментарі
›
+1
Юрій Максименко:
Натюрьліхь. Коли проявляєте raw файл, завжди маєте можливість висвітлювати чи затемнювати відзняте зображення або й окремі його частини. Я ж це роблю, щоб відобразити перцептивність бачення людського ока, не лише об'єктива й матриці. Для цього (відображення перцептивності) застосовую частенько ще одне вчьоне слово стекінг. Та й таке-о.
30 квітня '25, 9:15
+1
Юрій Максименко:
Осьо-о як воно близенько:
27 квітня '25, 18:14
0
Юрій Максименко:
Знаєте шо – попередня світлина вчинена через 10 хв від цієї. Зрозуміло?
13 квітня '25, 22:44
+2
Юрій Максименко:
Яка краса!
10 квітня '25, 20:21
0
Юрій Максименко:
З синім - передали куті меду.
9 квітня '25, 21:06
+2
Юрій Максименко:
а люде тута - скрозь, і навіть - в хмарах!
8 квітня '25, 17:11
+3
Юрій Максименко:
А ось і льдовик стікає з гори сам і випускає танучи потоки води:
7 квітня '25, 20:45
+2
Юрій Максименко:
З настроєм світлина!
4 квітня '25, 20:53
+1
Юрій Максименко:
Щастя-здоров'я, многая літа, Перемоги!
1 квітня '25, 13:47
+2
Юрій Максименко:
Осьо-о церква без стовпа):
25 березня '25, 21:51
+3
Юрій Максименко:
Озьдо які вони - скелі, зблизька:
21 березня '25, 16:08
+1
Юрій Максименко:
А ондо-о далекі гори під сонцем:
16 березня '25, 19:26
+2
Юрій Максименко:
Отакі-о скелі з ялинками, каменюкками й хмарками мені дуже милі:
13 березня '25, 16:57
+1
Юрій Максименко:
А озьдо і сама червона рута (рододендрони по вашому) примостилася :
11 березня '25, 19:36
+1
Юрій Максименко:
А ондо і промені надвечірняцькі над засніженим гребнем:
9 березня '25, 20:08
0
Юрій Максименко:
Так, це там!
3 березня '25, 22:50
0
Юрій Максименко:
Щастя-здоров'я, многая літа, Перемоги!
25 лютого '25, 11:10
+1
Юрій Максименко:
Рідко яка пташка долетить до середини Дніпра, а ось ці - долетіли (отам далеко в диму над трубами):
23 лютого '25, 14:34
+4
Юрій Максименко:
Був тут всю оту найтяжчу ніч, все пам'ятаю, ! – як загорівся й палав цей будинок, як підбили беркутський бтр, як беркути йшли на останні штурми й "мочили" нас саперними лопатками, – Героям Слава! Вічна пам'ять!
20 лютого '25, 21:48
+2
Юрій Максименко:
Одного вже немає. :(
20 лютого '25, 14:05
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Юрій Максименко