Стрічка
Галерея
+50
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Tom Vert
Київ
54,8
тис.
Рейтинг
16,0
тис.
Перегляди
60 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
366
Блог
3
Обрані
115
Коментарі
1615
Головна
›
Фотограф
›
Tom Vert
›
Коментарі
›
+2
Tom Vert:
...ох і щіслівая Ви, Аська... стільки сільодки бачила!..
26 березня '13, 11:13
0
Tom Vert:
плюсону твій комент.. (хоч і не поможе)..
25 березня '13, 20:12
+1
Tom Vert:
+триміліона+
Ася, а ті гупійкі не кусаються?
25 березня '13, 20:11
+2
Tom Vert:
гигиги.... а я ще краще знаю... воть http://photographers.ua/p hoto/537128/ - бач як культурно!
25 березня '13, 18:26
+1
Tom Vert:
Ой, ох, оh, mais oui.. !
Як я так таку бомбезну авторку пропустив?
Дуже класні фото..
25 березня '13, 18:23
0
Tom Vert:
літопис весни 2013 )
24 березня '13, 21:29
Две новые камеры от Canon
0
Tom Vert:
ну і шо прикалуєтеся? "нікон-соні-задня кришка-сігма 500-запоздалий варіант....."
між іншим дитині, яка хоче фотографувати - саме те шо треба, 50 1.4 повісив - і привіт..
от у нас в дитинстві була смєна 8м - прекрасна штука.. а зараз для дітей, чи там дівчаток-підлітків немає нічого..
а 400 грамів і 700 грамів це все-таки дві великі різниці.
24 березня '13, 15:54
+2
Tom Vert:
когось мені цяя звірина нагадує своїм таким добрим поглядом..
23 березня '13, 23:37
+1
Tom Vert:
оце нирнула.. ))!
23 березня '13, 23:36
+1
Tom Vert:
в нас на др.народів сьодня крутіше ) тілько без йолок, правда )
23 березня '13, 18:20
+1
Tom Vert:
капєц, коменти намінусували нізашоніпрошо..чортішо.. (
23 березня '13, 2:43
+1
Tom Vert:
і з лісапєтом!
22 березня '13, 23:55
0
Tom Vert:
Дякую, дуже радий!
23 березня '13, 1:25
0
Tom Vert:
Дякую Вам, тільки тут вечір)
21 березня '13, 22:12
0
Tom Vert:
Дякую Вам!
21 березня '13, 21:23
+4
Tom Vert:
Искусство.. куда я его повешу? Знаете, пожалуй, в музей... МОМА, к примеру..
Наташа, роль искусства намного (в миллионы раз) шире, чем закрывать дырки на обоях спальни или дополнять интерьер кухни. Роль искусства в развитии человека путем изменения его сознания через воздействие на подсознание )
22 березня '13, 21:21
0
Tom Vert:
Бертолуччи, Пазолини, Фассбиндер, Ларс фон Триер, Альмадовар, Параджанов, Трюффо, Кустурица, Тарантино, Бергман, Осима..... еще фамилий тридцать... Это все не для общественности?
Капец личное мнение, простите... просто кошмар..
22 березня '13, 20:28
+2
Tom Vert:
Низької прямо? Та Ви шо таке кажете, Фуджі Про 400H - тут якраз таки проба дуже висока ))
А порно - це вульгарно-натуралістичне зображення або опис статевого акту, або статевих органів з метою викликати сексуальне збудження ))
22 березня '13, 20:24
+1
Tom Vert:
Блін, де ти взявся з цим расакзіком зранку.. моторошно тепер (
Ладно, люди золото колись десь шукали, щоб відразу в дамки.... а тут... качьмар!
22 березня '13, 8:07
0
Tom Vert:
а шо.. в принципі, живєнько так! свіженько )
21 березня '13, 21:26
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Tom Vert