Стрічка
Галерея
+47
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Тат Мандри
Харків
20,8
тис.
Рейтинг
21,0
тис.
Перегляди
28 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
160
Блог
0
Обрані
11
Коментарі
655
Головна
›
Фотограф
›
Тат Мандри
›
Коментарі
›
0
Тат Мандри:
Октябрьский гидропарк?
18 грудня '21, 13:01
0
Тат Мандри:
Ещё бы мемы прицепить
22 квітня '21, 18:12
0
Тат Мандри:
Красива місцевість. Де такі краєвиди в Карпатах?
17 лютого '21, 12:07
0
Тат Мандри:
Дякую вам, хлопці! А це може бути фоном для чогось чи когось
16 лютого '21, 14:24
0
Тат Мандри:
Беседа на тему: ты к моей Машке не ходи!
15 лютого '21, 22:40
0
Тат Мандри:
На самом деле, это не вершина, а скальный выступ а леднике, нунатак? Интересно подано
23 січня '21, 13:34
0
Тат Мандри:
Необычно. В каких краях было сделано фото?
23 січня '21, 13:31
0
Тат Мандри:
Спасибо
16 грудня '20, 11:36
0
Тат Мандри:
Дякую, хлопці. Оце ми встигли побувати поруч з Ельбрусом у 2012 р....
12 грудня '20, 16:54
+1
Тат Мандри:
Це фото ніби затягує в себе. Почуваєш себе на березі річки (зрозуміло без відчуття температури)
13 грудня '20, 18:45
0
Тат Мандри:
Воздух там настолько чист, что цвета кажутся иногда нереальными
12 грудня '20, 19:21
0
Тат Мандри:
По рельефу и насыщенности цвета чувствуется, что это высокогорье, причем большие горы. А какая там тишина!
12 грудня '20, 19:20
0
Тат Мандри:
Выразительные лица. У каждой свой характер. непринужденно держатся перед камерой
5 грудня '20, 11:03
0
Тат Мандри:
Места не менее интересны, чем в штате Юта.
3 грудня '20, 12:32
0
Тат Мандри:
Какое выражение лица! Как бы котика подать крупным планом, чтобы это стало заметнее...
2 грудня '20, 17:19
0
Тат Мандри:
Це вдача. Птах нечасто зустрічається. Одного разу побачила золотомушку тільки не жовточубу, а червоночубу у Григорівським борі (клаптик соснового лісу у межі Харкова). Вона так відрізнялась від інших птахів, що подумала, що втекла з клітки.
2 грудня '20, 12:15
0
Тат Мандри:
До речі, чому у Карпатах ставлять хрести? От над Ясіня є невеличкий підйомник та гайок біля нього і там стоять хрести на межі гайка і склону. І місцеві не знають, хто їх встановив.
30 листопада '20, 22:14
0
Тат Мандри:
Жаль, что на превью трудно разглядеть, что происходит. Молодая разявистая птица упустила добычу
30 листопада '20, 16:50
0
Тат Мандри:
Речка не самая известная. Но как показана!
30 листопада '20, 12:28
0
Тат Мандри:
Спасибо.Сам подобрался. Оставалось только запечатлеть.
29 листопада '20, 20:05
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Тат Мандри