Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Степан Вовщук
Київ
5,7
тис.
Рейтинг
1,8
тис.
Перегляди
4 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
77
Блог
0
Обрані
17
Коментарі
330
Головна
›
Фотограф
›
Степан Вовщук
›
Коментарі
›
0
Степан Вовщук:
симпатишно))
26 червня '11, 17:22
0
Степан Вовщук:
дякую за увагк до фото)
26 червня '11, 16:09
0
Степан Вовщук:
дякую..
26 червня '11, 16:08
0
Степан Вовщук:
не зовсім зрозумів, це про якусть самої фотки, чи про землю навколо білочки?)
26 червня '11, 13:10
0
Степан Вовщук:
дякую_)
26 червня '11, 13:09
0
Степан Вовщук:
ага.. це кліщ...
шкода білочку))
26 червня '11, 13:08
0
Степан Вовщук:
просто в нього вигляд дуже обіжений))
26 червня '11, 16:07
0
Степан Вовщук:
о боже що з ним??
ви ого били?)
26 червня '11, 7:59
0
Степан Вовщук:
гі гі.. цікаво вийшло))
26 червня '11, 13:17
0
Степан Вовщук:
подобається
26 червня '11, 13:06
-2
Степан Вовщук:
гарно.. тільки зі світлом перестаралися, носу майже не видно))
26 червня '11, 13:04
+1
Степан Вовщук:
дуже гарно..
тільки як на мене гілка занадто відволікає увагу на себе, можна було б зробити її темнішою при обробці
26 червня '11, 13:02
0
Степан Вовщук:
фото супер.
гарно передано динаміка..
26 червня '11, 8:18
0
Степан Вовщук:
супер)
26 червня '11, 8:16
0
Степан Вовщук:
гарно
26 червня '11, 8:16
0
Степан Вовщук:
дуже гано
26 червня '11, 8:10
0
Степан Вовщук:
супер
26 червня '11, 8:05
0
Степан Вовщук:
симпатишно))
26 червня '11, 8:04
Конституционный пленэр - 28 июня
0
Степан Вовщук:
Я якщо моделі з собою не має, то можна приходити?))
26 червня '11, 8:02
0
Степан Вовщук:
дуже гарно
26 червня '11, 7:58
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Степан Вовщук