Стрічка
Галерея
+59
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Степан Вовщук
Київ
5,7
тис.
Рейтинг
1,8
тис.
Перегляди
4 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
77
Блог
0
Обрані
17
Коментарі
330
Головна
›
Фотограф
›
Степан Вовщук
›
Коментарі
›
0
Степан Вовщук:
просто супер.
1 липня '11, 9:24
0
Степан Вовщук:
ну тоді зауважень до фото немає)
1 липня '11, 9:23
0
Степан Вовщук:
подобається.
а з шумодавов справді перебор.. ))
природні шуми на такому пейзажі повинні бути, як на мене
29 червня '11, 7:35
0
Степан Вовщук:
гарно
30 червня '11, 18:01
0
Степан Вовщук:
гарон
30 червня '11, 8:33
+1
Степан Вовщук:
гарна робота, тіль як на мене перебор із макіяжем (над бровами пепестаралися)
30 червня '11, 8:29
0
Степан Вовщук:
гарно
29 червня '11, 11:45
0
Степан Вовщук:
супер
29 червня '11, 9:18
0
Степан Вовщук:
гарно
29 червня '11, 8:41
0
Степан Вовщук:
цікаво
29 червня '11, 7:20
0
Степан Вовщук:
жесть
28 червня '11, 20:45
0
Степан Вовщук:
дуже гарно, тілки як на мене без людей в каді було б цікавіше..
це так сугубо моє суєеивне бачення.
28 червня '11, 19:33
0
Степан Вовщук:
небо коасиве
28 червня '11, 8:03
0
Степан Вовщук:
емоції аж через край.. супер
27 червня '11, 21:07
0
Степан Вовщук:
ух супер)
а де знімали??
27 червня '11, 21:04
0
Степан Вовщук:
супер
27 червня '11, 14:26
0
Степан Вовщук:
так шкода:(
27 червня '11, 14:25
0
Степан Вовщук:
дякую)
27 червня '11, 9:50
0
Степан Вовщук:
гарно вийшло, а дві паралельні лнії, це рейси??
27 червня '11, 9:47
0
Степан Вовщук:
супер
27 червня '11, 9:45
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Степан Вовщук