Стрічка
Галерея
+30
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Oleksandr Tarasov
Запоріжжя
15,3
тис.
Рейтинг
1,7
тис.
Перегляди
4 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
163
Блог
0
Обрані
40
Коментарі
1039
-1
Oleksandr Tarasov:
Круто вийшло !
18 квітня, 10:59
0
Oleksandr Tarasov:
Дуже дякую ,пане Валерію за Ваш відгук !
18 квітня, 10:36
0
Oleksandr Tarasov:
Дякую, пані Ольго !
18 квітня, 10:31
0
Oleksandr Tarasov:
Дуже Вдячний ,Володимире !
18 квітня, 10:31
+3
Oleksandr Tarasov:
Цікава історія. Спочатку виходять у море за романтикою - і на цьому етапі для багатьох бажання ходити в море закінчується.Потім із роками звикаєш і до професії моряка, і до морського життя.
Щиро дякую за такий життєвий і цікавий коментар. Заходьте ще, Сергію!
18 квітня, 4:07
+1
Oleksandr Tarasov:
Вирішив вирівняти горизонт, щоб він не був таким перекошеним, але залишив і варіант в оригіналі, скадрований у форматі 16:9. Завантажу в наступний раз — можливо, ви й праві: перекошеність горизонту додає свого колориту. + формат 16:9 масштабніше буде згоден
Дякую за увагу і пораду , я прислухався )
18 квітня, 3:57
+1
Oleksandr Tarasov:
Щиро дякую всім за увагу та візит на мою сторінку
18 квітня, 0:17
+4
Oleksandr Tarasov:
Шановна спільното! Запрошую всіх, кому цікаво, перейти за посиланням на моє відео
https://youtu.be/-EB9_PyU zaU? is=UrPVHsL1XfPKKoMR
Раджу «оживити» світлину — побачити її в русі та відчути справжню силу стихії під час трьохвилинного переходу через протоку Дрейка
18 квітня, 0:15
0
Oleksandr Tarasov:
Вдячний дуже !
18 квітня, 4:11
0
Oleksandr Tarasov:
Дякую , Наталю!
17 квітня, 22:51
+1
Oleksandr Tarasov:
схоже на іпподром
17 квітня, 22:50
0
Oleksandr Tarasov:
Вдячний ,пане Ігорю !
17 квітня, 21:09
+1
Oleksandr Tarasov:
Вдячний сестру
17 квітня, 19:53
+2
Oleksandr Tarasov:
Дуже подобається!
17 квітня, 22:16
0
Oleksandr Tarasov:
Неймовірна світлина ! Круто !
17 квітня, 21:11
0
Oleksandr Tarasov:
Вдячний дуже
17 квітня, 18:15
0
Oleksandr Tarasov:
Дякую за візит ,Олександре !
17 квітня, 18:15
0
Oleksandr Tarasov:
Гарнюня який ) Дякую ,пані Ольго за коментар !
17 квітня, 15:42
0
Oleksandr Tarasov:
Навіть айфон у правильних руках — як вправний стрілець.))
Вдячний за відгук ,Тіно )
17 квітня, 14:47
0
Oleksandr Tarasov:
Вдячний
17 квітня, 12:52
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Oleksandr Tarasov