Стрічка
Галерея
+50
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Як скажете :-) ДЯкую :-)
25 грудня '19, 0:23
+1
Nata:
Зміючку Оленку бачу :-)
25 грудня '19, 0:19
0
Nata:
СУПЕР!
25 грудня '19, 0:17
0
Nata:
Ух ти. ДУЖе подобається.
25 грудня '19, 0:14
+1
Nata:
В дитинстві ці квіти не любила, бо росли всюди. А потім раптом зрозуміла, які вони
"фірмові". Класне поєднання колорів!.
25 грудня '19, 0:12
+1
Nata:
ДУЖЕ грано.
25 грудня '19, 0:11
0
Nata:
ДУЖЕ-ДУЖЕ подобається колористика. Але я ризикну запропонувати трохи іншу подачу. Поясню - відзеркалила, щоб різке гроно було в центрі уваги і трішки підрізала для сбалансування простору (обов"язково відкрий мій варант, а то на мініатюрці видно лише частину кадру)
25 грудня '19, 0:08
+1
Nata:
Лірична робота з гарним світлом...
25 грудня '19, 0:04
+1
Nata:
Подобається все. Визначитись з варіантами важко. Бо вкожного є свої плюси.
25 грудня '19, 0:03
0
Nata:
Світло творить фото... І сюжет гарний - Венеція... Західне сонце... Художники.. =Романтика.
Правда мені цілком достатньо двох фігур
24 грудня '19, 23:58
+1
Nata:
ДУЖЕ гарно.
24 грудня '19, 23:55
+1
Nata:
Із задоволенням передивилась.
24 грудня '19, 23:54
0
Nata:
Італія не була б Італією, якби в ній не було таких вуличок і куточків. Подобається обов"язково в кольорі. Я б трішки зверху підрізала,щоб відтяти некарсиву частну стіни і зосередитись на найкрасивішій частині. Яб ще більше відрізала б, але там колоритний ліхтарик, який шкода втрачати.
Але я розумію. чого ти так знімала, тому це не критика. а так... тяга до ідеалу :-)
24 грудня '19, 23:52
+1
Nata:
ВАУ! БІльше нічого сказати....
24 грудня '19, 23:41
+1
Nata:
І мені дуже подобається. Старі речі напрочуд гарно виглядають в осінному антуражі.
24 грудня '19, 23:40
+1
Nata:
Клас! ДУЖЕ подобається світлина.
24 грудня '19, 23:39
+1
Nata:
Гарний сюжет, гарне виконання і напрочуд гаромнійно по кольорам вийшло. Хоча, зазвичай, не часто так буває, що людина в кадрі вдягнена так як тобі потрібно :-)
24 грудня '19, 23:38
+1
Nata:
Чудову палітру дала паморозь і таке ранкове світло...
24 грудня '19, 23:30
+1
Nata:
Багровые джунгли! Дуже мальовничо!
24 грудня '19, 23:28
0
Nata:
Ухти-ухти! Супер!
Що до кадрування , то якщо б мені довелось кадрувати, то я б прибрала автівки на землі. Ну а тоді, щоб зберегти пропорції кадру, то прийшлося б трішки підрізати і з боку. Десь так
24 грудня '19, 23:27
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata