Стрічка
Галерея
+53
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Подобається пейзаж вцілому. І обробка сюди загалом підходить.
25 грудня '19, 1:25
0
Nata:
Рельє"фно так вийшло!
Не можу зрозуміти звідки падає світло.
25 грудня '19, 1:21
0
Nata:
Хтось самотньо в таку погоду бродить по снігу ... Сліди чудово вписались в комопзицію. Дуже подобається фото.
25 грудня '19, 1:20
0
Nata:
Якісне макро! ДУЖЕ подобається.
25 грудня '19, 1:17
0
Nata:
КЛАС! ДУЖЕ подобається. Не знаю, чи можна краще.
25 грудня '19, 1:15
+1
Nata:
Перший кадр з вірантів більш за все подобається.
25 грудня '19, 1:11
+1
Nata:
Клас!
25 грудня '19, 1:07
+1
Nata:
Чи гурман я то дуже під питанням :-), але фото мені шалено сподобалось. Трохи брутально - це є..,але все одно класно.
-
Дівчина мені чимось Ж.Агузарову нагадує.
25 грудня '19, 1:05
0
Nata:
І є ж десь ТАКА краса неймовірна!
ДУЖЕ-дуже гарно вписано композицію в вертикальний кадр.
25 грудня '19, 0:51
0
Nata:
А я за авторський (розчудовий) варіант.
25 грудня '19, 0:50
0
Nata:
КРАСА велика і відмінна композиція.
25 грудня '19, 0:48
0
Nata:
Цікавий ракурс.
25 грудня '19, 0:47
0
Nata:
САме світло і запалює осінь! Обожнюютаке освітлення!
25 грудня '19, 0:46
0
Nata:
На таку красу можна дивитись безкінечно!
25 грудня '19, 0:43
+1
Nata:
По відмінну передачу фактури дерева цих чудових речей я погоджуюсь цілковито.
-
Ви ж мене знаєте - якщо щось мене турбує, то не змовчу :-)
Як на мене - камінчики трохи інородні для цього натюрморту. Може вони просто дрібнуваті, може їх просто замало... Як на мене, фазаліс на їх місція вписався б краще . Сподіваюсь, що пробачите мені це маленьке зауваження :-)
25 грудня '19, 0:40
+1
Nata:
Вище було сказано про самодостатність авторських речей в кадрі. Але і це фото я б назвала самодостатнім. Бо тут ВСЕ гарне і абсолютно нічого не можна додати. або відняти, без того, щоб не зруйнувати гармонію. Просто шикарний натюрморт при всій його строгості.
25 грудня '19, 0:33
+1
Nata:
ЧУдово!
25 грудня '19, 0:29
+1
Nata:
ДУже гарно обрано точку зйомки. Красиве це місце осінню .
25 грудня '19, 0:29
+1
Nata:
ВСе ТАК гарно, просто чудо. А от гілочку знизу Ви не помітили. Я б її відхилила, щоб в кадр не потрапила.
25 грудня '19, 0:27
0
Nata:
Повернув голову, щоб профіль було гарно видно :-)
25 грудня '19, 0:24
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata