Стрічка
Галерея
+50
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Небо - бомбезне.
А мені от цікаво, що це за місце. Такий наче розлив попереду... і там якийсь острів горбатий... Розкажіть трішки, будь ласочка...:-)
4 січня '20, 23:31
0
Nata:
ДУже поетичний пейзаж. Дерево красиво схилилось над водою ...
-
Заздрю трохи , що у Вас є такий ліс. Хащів зовсім нема.
4 січня '20, 23:29
0
Nata:
А я думала, що то так колони розташовані і через те, що в їх полірованих гранях відзеркалюється інший бік вулиці з домами, виходить такий багатовимірний простір. В будь-якому випадку дуже цікаво і класно.
4 січня '20, 22:14
+1
Nata:
ДУЖЕ цікава світлина! Просто якась чдернацька оптична ілюзія вийшла, від якої мізки плавляться... СУПЕР.
4 січня '20, 21:10
+2
Nata:
Вкотре пересвідчуюсь, що сприйняття фотографії жінками і чоловіками - різне. Ми одразу дивимось як глядачі - на загальну естетику кадру і на зміст, а вже потім в нас вмикається "фотограф" і ми починаемо щось там аналізувати....:-) ТЕхнічні моменти - то вже на самий останок :-) Я як тільки глянула на фото - одразу була заворожена загальною красою природи на ньому. Потім я собі нафантазувала сцену з мого улюбленого "Володаря Перснів" і хотіла писати, що в цих місцях теж цілком можна було знімати фільм. І тут тобі раптом пішли розмови про пляму з пересвітом .. :-) Ну шо.. ну і я ж вже ж побачила , що є манюнька проблемка... :-) Але вона не відміняє всього іншого красивенного на фото :-) Сергію, скажітьв всім, що там око Саурона той пересвіт випалило :-)
4 січня '20, 22:08
+1
Nata:
Бл-н, перед святами ніколи не вистачає часу, щоб встигнути все. Але фото я, звичайно ж, бачила. І, звичайно, була вражена, як і всі. Ще тоді промайнуло, що ці кам"яні складки нагадують шкіру старих черепах, або велитеньских динозаврів... Ну а загальна сцена - грандіозна, ясна справа..
4 січня '20, 21:56
+1
Nata:
ДЯкую, Сергіє! І Вам всього-свього найкрашого! Щоб була можливість подорожувати і радувати нас своїми фото-розповідями про такий чудовий Світ.
4 січня '20, 21:36
0
Nata:
Я б тут не кадрувала так, щоб був втрачений ліхтар. Я думаю, що бажання більш крупного плану викликано надмірністю простору навколо дівчини. Я б підрізала тільки трохи позаду Або, як варіант - квадрат
4 січня '20, 21:33
0
Nata:
Люблю такі "вуличні" портрети. У відкритому форматі ДУЖе грано.
4 січня '20, 21:28
0
Nata:
От саме взимку і можна знімати такі чудові фото про дерева. Єдине потрібно - щоб дерево стояло відокремлено. Що в наших краях в дифіциті :-) Але коли таке дерево маєш - от таке гарне фото виходить.
4 січня '20, 21:23
0
Nata:
Дуже класно використано контраст. І дуже цікаво взагалі побачено. Авторськи.
4 січня '20, 21:20
0
Nata:
Все тут спрацювало на настрій і на справді дещо містичний сюжет. ДУже подобається.
4 січня '20, 21:19
0
Nata:
Точно!
4 січня '20, 21:17
0
Nata:
Казкова затишна зимова алея. Чудова перспектива в кадрі.
4 січня '20, 21:16
0
Nata:
:-) Ну то хай собі світить :-)
4 січня '20, 0:06
0
Nata:
Вражена фотографією!
3 січня '20, 23:47
0
Nata:
Було містечко біля моря. Біля моря.... Що може бути більш спокінйим, мирним і чудовим.. І от -ТАКЕ... :-( Боляче дивитись знаходячись за сотні кілометрів... А уявляю, як болить тим, чий дім на фото... :-(
3 січня '20, 23:45
0
Nata:
З Новим Роком, Людмило!
Вцілому фото подобається, але от червоний пакет у чоловіка я б прибрала, або змінила його колір
3 січня '20, 23:33
0
Nata:
Чудово!
3 січня '20, 23:26
0
Nata:
Прийміть і мої співчуття. Вони ніколи не будуть запізними в такому горі. І вибачайте, що вчасно не сказала слів підтримки. :-(
3 січня '20, 23:25
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata