Стрічка
Галерея
+50
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
ЧУдове фото!
6 січня '20, 0:52
0
Nata:
Дякую, пане В"ячеславе. Фото вже можна називати древнім :-) Але все було наче вчора... І руки дійшли от лише зараз :-( Як невблаганно плине час... :-(
6 січня '20, 0:51
0
Nata:
Так, так.. :-) У Вас було фото с ДУЖе схожою місциною. Ось це і ще 2 сусідніх https://photographers.ua/ photo/oy-lito-1253984/ Я тому і про своє згадала :-) І ще в когось з колег теж схожу бачила.
Дякую.
5 січня '20, 23:50
0
Nata:
:-) Небо - настоящее. Я завтра покажу исходник. :-) Ненастоящим его сдело ХДР.
5 січня '20, 23:47
0
Nata:
Спасибо, Андрей за такой развернутый комментарий. Я прибегаю к ХДР только для того, чтобы прорисовать детали там, где мыльница дала сплошную недетализированную массу. Как раз это листья и трава. Я завтра покажу исходник, посмотрите как там было. НАстройки ХДР выставляю минимальные, а потом еще смешиваю ХДР-слой с исходным слоем. Чтобы послабить видимость ХДРа. Ядовитость, о которой Вы говорите, несложно убрать. В данном фото, если смущает трава, то это может быть из-а того, что я чуть поменяла натуральный цвет . Она была более желтая, а я ее сделала чуть синее. Чтобы она сочеталась с седовато-зеленой листвой маслиничных деревьев. Но, я думаю, что зря не уменьшила насыщенность. И думаю, что зря еще добавила резкости. Одного ХДР было бы достаточно. А вот по облакам мне сразу заметно, что тут было ХДР. Вот что-то, а небо точно становится ненатуральным. Мне так видится. Еще раз спасибо.
5 січня '20, 23:46
0
Nata:
Критикуйте. Мені важко самій зорієнтуватися.
5 січня '20, 1:09
+2
Nata:
Якщо хто, може думає, що небо вставлене, то - ні. Рідне. Правда трішки підХДРила. Саму крапельку. Але от вагаюсь, може занадто?
5 січня '20, 0:27
+1
Nata:
Іро! ДУЖЕ подобається! Згадалося Софії Ротару: " Мой белый город, ты цветок из камня..."
6 січня '20, 0:48
+1
Nata:
КЛАС! ДУЖЕ подобається і мені.
6 січня '20, 0:44
0
Nata:
А де рамочка ? :-)
6 січня '20, 0:44
0
Nata:
СУПЕР! Дуже оригінально в усьому.
6 січня '20, 0:41
0
Nata:
Тут не тільки вікно працює, тут ще і вуха світяться неслабо :-) Класне фото.
6 січня '20, 0:37
0
Nata:
КЛАС!
6 січня '20, 0:25
0
Nata:
КРАСА!
6 січня '20, 0:25
0
Nata:
ДУже люблю такі сюжети. Комфортно і атмосферно в кадрі.
6 січня '20, 0:24
0
Nata:
Око мешканця мегаполісу просто відпочиває на цблму видовищі! Дуже приємно дивитись!.
-
А листячко я б теж зашопила. А от ліву гілку можна і залишити, як на мене :-)
6 січня '20, 0:22
+1
Nata:
ДЯка-дяка! РІздво вже близько. І Вам вісвяткувати файно. І щоб весь рік щастило!
5 січня '20, 1:14
+1
Nata:
ДУЖЕ дуже мені подобається ВСЕ. Ну просто все-все. Довго милувалась.
4 січня '20, 23:35
0
Nata:
ДУЖе красиво і , що важливо, об"ємно!
4 січня '20, 23:32
0
Nata:
Ах краса..
4 січня '20, 23:32
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata