Стрічка
Галерея
+53
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
ДУЖе мені до дцші такі атмосферні місця, які потім потрапляють на атмосферні фото.
Підтримую авторський варіант кадрування.
11 січня '20, 21:05
0
Nata:
Світлі обличчачка!
11 січня '20, 21:04
0
Nata:
Клас. Дуже подобається цей сюжет в такій обробці.
11 січня '20, 21:02
0
Nata:
ДУЖЕ цікавий погляд.
11 січня '20, 21:01
0
Nata:
Сама люблю старі двори. Коли буваю в інших містах шукаю іх. І в кожному місті є свої особливості, свій шарм. Львів.. Одеса.. Дніпро.. Вінниця.. Але є і щось спільне. Подобається фото.
11 січня '20, 21:01
0
Nata:
:-0 Ой як цікаво. ! Але коли б я була богемою, то я б відпочивала там, де якомога менше людей :-)
11 січня '20, 20:57
0
Nata:
От ми гадали, це озеро було зроблено ще давніми хазяями замку, чи це вже сучасна ідея. Ясна справа, що гребля сучасна, але чия була ідея перегородити річку про це ми міркували:-)
11 січня '20, 20:52
0
Nata:
НЕможлива краса!
11 січня '20, 20:47
+1
Nata:
ОЧень нравится как скомпанован кадр и место замечательное. Отлично снято.
11 січня '20, 20:46
+1
Nata:
Ух ты какое интерсное место. Очень понравилось.
11 січня '20, 20:45
+1
Nata:
Мне немного не хватает леса с правой стороны дороги. И дерево на пп, как мне кажется, заслуживает бОльшего внимания - оно такое мощное и фактурное. Но обожаю такое свечение воздуха при контровом свете и дымке.
11 січня '20, 20:44
+1
Nata:
Как ЧУДЕСНО!
11 січня '20, 20:41
+1
Nata:
Приятно смотреть на такую сценку.
11 січня '20, 20:41
0
Nata:
Невиданные нашим глазом берега... . Океан чувствуется (хоть это, как я понимаю, Охотское море)..
Подджерживаю кроп.
11 січня '20, 20:40
+1
Nata:
Отлично показано!
11 січня '20, 20:36
+1
Nata:
Очень классно!
Только вот людей я бы, наверное, заклонила.
11 січня '20, 20:34
+1
Nata:
ЗАмечательно!
11 січня '20, 20:33
+1
Nata:
Шикарная аллея. Уже по-другому смотрится в другой момент.
11 січня '20, 20:33
+1
Nata:
ОЧЕНЬ нравится. Как буд-то вход в закалдованный мир...
11 січня '20, 20:31
+1
Nata:
Не много места для "разгуляться " :-) Зато море так близко...
А что там за прибой на горизонте?
11 січня '20, 20:31
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata