Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Красиве місце, настроєва погода, відмінна композиція, цікаво колористично оброблено! Все ДУЖЕ гарно!
4 лютого '20, 21:02
0
Nata:
Чудовий момент літнього дня! Прекрасне фото
4 лютого '20, 20:59
0
Nata:
:-) Вдала назва :-)
4 лютого '20, 20:58
0
Nata:
Клас! ДУже ніжне світло, яке перетворює фотопейзаж практично в класичний живопис ! Ну і праця, автора, звичайно ж!.
4 лютого '20, 20:56
0
Nata:
Чудово!
4 лютого '20, 20:14
0
Nata:
Красиво!
4 лютого '20, 20:12
+1
Nata:
ДЖУе цікаво.
Парвда я десь так запропонувала б
20 січня '20, 22:28
0
Nata:
Чудова картина.
20 січня '20, 21:58
0
Nata:
ШИкарно! ДУЖЕ мені подобається.
20 січня '20, 21:55
0
Nata:
Ой! Дуже і дуже!
20 січня '20, 21:55
0
Nata:
Краса!
20 січня '20, 21:54
0
Nata:
А де це? Цікаво. Монастир якийсь ?
Цій будові ДУЖЕ пасує стан погоди, що на фото, і оті голі дерева що в правій частині кадру
і велика тополя зліва теж. Єх, якби автівку і маленьку споруда з її блакитним декором можна було прибрати... . Але я розумію, що Ви, Сашо обрали найкращу позицію для зйомкивиходячи з того, що мали на місцевості.
20 січня '20, 21:50
0
Nata:
О, який став! Чи рукав ріки... ДУже фактурне місце! СУпер! Дуже подобається.
20 січня '20, 21:39
0
Nata:
Меланхолійний стан безсніжної зими... Здається, що все тут застигло в тиші і спокої..
20 січня '20, 21:36
0
Nata:
Ух ти яка красива сучасна архітекутра! ДУЖЕ Гарно показано! Особливо хочу зазначити, що тут для показу потрібен був якраз такий світлий сонячний день з блакитним небом. Архітектура світла , мереживна і атмосфера її показу має бути відповідною.
20 січня '20, 21:33
0
Nata:
КЛАСС!
20 січня '20, 21:26
0
Nata:
ДУЖЕ гарно!
20 січня '20, 21:25
0
Nata:
Красиво ДУЖЕ. Але на моєму моніторы трохи затемно в правій частині кадру. Хоча там видно і очеретець, і камені, і листя на дереві, але може б тріі-і-ішечки висвітлити.
20 січня '20, 21:24
0
Nata:
ВІдмінно! Чудова точка зйомки. І церкву видно гарно і повністю. І Простору достатньо і він відчувається...
-
З червоним одягом у людей все класно склалось. а якби ще автобус був червоним, то взагалі було б бомбезно :-)
11 січня '20, 21:09
0
Nata:
СУПЕР. Мені ДУЖЕ подобається.
11 січня '20, 21:06
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata