Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Трохи тривожний настрій у фото. Цікаве освітлення. І там парочка вдалині гуляє :-)
13 березня '20, 18:18
0
Nata:
Ваша класика!
13 березня '20, 18:16
0
Nata:
Красивий пп.
13 березня '20, 18:16
0
Nata:
:-) В мене зараз не дуже гарна полоса. :-(
13 березня '20, 18:14
0
Nata:
КРАСИВО!
13 березня '20, 18:06
0
Nata:
Чудова АРКА!
13 березня '20, 18:03
0
Nata:
КАЗКОВА краса!
13 березня '20, 17:55
0
Nata:
Ой, справді, які рябенькі дерева! Це родзинка цього кадру. А взагалі все дуже якісно і красиво.
13 березня '20, 17:55
0
Nata:
КЛАС!
13 березня '20, 17:52
0
Nata:
Ну шо сказати... - Живуть же люди! :-)
ЧУДОВО показано!.
13 березня '20, 17:52
0
Nata:
ДУЖе гарна будова, але занедбана, як часто в нас є. Ви молодець, пане Єгоре, що зуміли вмістити всю будівлю в кадр і показали з такого ракурсу, що він найбільш інформаційний і показує якнайбільше. І розповідь дуже цікава, і інформація - нова для мене.
-
Правда, я б трі-і-ішечки більше простору дала б навколо будівлі ( відійшла б подалі) Якщо, звичайно оточення дозволяло б.
13 березня '20, 17:50
0
Nata:
Просто СУПЕР!
13 березня '20, 17:41
+1
Nata:
ТАк, справді так вийшла. Мабуть через світло, що на неї падає. Поки ця загадка мною не розгадана. Чому однією і тією ж камерою одні кадри схожі на малюнок олівцями, а інші показують предмет як живий.
13 березня '20, 17:30
0
Nata:
Дякую. Хмари врівноважили композицію :-)
13 березня '20, 17:26
0
Nata:
Так :-) Дякую.
13 березня '20, 17:19
0
Nata:
Дякую, пане В"ячеславе.
13 березня '20, 17:16
0
Nata:
ГАРНО!
13 березня '20, 17:25
0
Nata:
ЧБ мені більше подобається. І воно теж виглядає як трішки ретро-фото.
13 березня '20, 17:24
0
Nata:
Дівчинка - чудова. Треба було посадити її так, щоб було видно малюнок на кофтині :- )
По кольорам вийшло так, як було колись на перших кольорових плівкових фото :-)
13 березня '20, 17:22
0
Nata:
Просто ШИКАРНО! Ви можете сміливо запропонувати отелю це фото для реклами. Я серйозно, спробуйте. Я б на їх місці купила б.
13 березня '20, 17:11
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata