Стрічка
Галерея
+43
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Галина Гринечко
3,3
тис.
Рейтинг
1,2
тис.
Перегляди
1 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
53
Блог
0
Обрані
12
Коментарі
331
0
Галина Гринечко:
точно. оскільки в мене дві "стихії" пріоритетні.
Море і гори ))
31 травня '13, 19:14
0
Галина Гринечко:
а тут мова тільик про небо. Море - то подіум в цьому фото. ви правильно підмітили, Вячеславе.Дякую )
31 травня '13, 18:33
+1
Галина Гринечко:
мальовничо!
31 травня '13, 18:10
0
Галина Гринечко:
велична гора
30 травня '13, 19:11
0
Галина Гринечко:
написала попередній комент, а потім дочитала підпис під фото( спочатку не помітила).
УРА! Я впізнала! СИВУЛЯ! Тобто, Сивуля і Лопушна.
30 травня '13, 19:10
0
Галина Гринечко:
далека сумна гора?
і я її , здається, впізнаю!
Рідні Ґорґани! А то їхня королева, правда?
30 травня '13, 19:08
0
Галина Гринечко:
сніжок ще у високих горах тримається
30 травня '13, 17:18
0
Галина Гринечко:
Краса !
І ви там побували,Horan! Знаю, що це негарно, але я вам... ЗАЗДРЮ))
29 травня '13, 19:40
0
Галина Гринечко:
моноліт!
29 травня '13, 19:35
0
Галина Гринечко:
ВОДОГРАЙ
29 травня '13, 19:34
0
Галина Гринечко:
як кадр із фільму! Дика та недосяжна краса.Фото передає емоції .
29 травня '13, 19:25
0
Галина Гринечко:
і мені подобається. Альпінізм - це серйозно. Це навіть більш, чим серйозно...
29 травня '13, 19:20
0
Галина Гринечко:
Кавказ!
29 травня '13, 19:14
0
Галина Гринечко:
Альпи? Кавказ? Гімалаї? важко впізнати, але, одним словом,КРАСОТІЩА!
29 травня '13, 19:13
0
Галина Гринечко:
Вічная пам"ять.....
Я про Болотова і трагедію читала на Риск. ру. Шкода..... Якийсь фаталізм, не інакше, його загибель. дуже шкода......
29 травня '13, 19:01
0
Галина Гринечко:
Безенгі! Класно! Ще назвіть вершинки, які видно на фото.
У мене товариш там був торік і позаторік.
29 травня '13, 18:58
0
Галина Гринечко:
потужний льодовик! І де це?
29 травня '13, 18:55
0
Галина Гринечко:
забавний та грайливий , це точно. А звати Мілано, а по-простому - Мілько )
29 травня '13, 14:24
0
Галина Гринечко:
аметисти
29 травня '13, 7:24
0
Галина Гринечко:
ще є географічна складова...
Але рано чи пізно- і я там БУДУ! ))
28 травня '13, 1:36
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Галина Гринечко