Стрічка
Галерея
+49
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Галина Гринечко
3,3
тис.
Рейтинг
1,2
тис.
Перегляди
1 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
53
Блог
0
Обрані
12
Коментарі
331
0
Галина Гринечко:
впізнала! і ту долину оксамитову теж впізнала http://photographers.ua/p hoto/649118/ . Але її бачила торік в останній день квітня, коли вона ще не була така оксамитово-зелена. Природа тільки прокидалася на тих схилах. Підніжжя вже зеленіли , а вище ще схили були голими.
п.с. Дуже гарна ваша літня фотомандрівка Боржавою)
27 червня '13, 23:46
0
Галина Гринечко:
це з Високого Верха на гору Стій, правда?
27 червня '13, 22:31
0
Галина Гринечко:
Смарагдова долина, оксамитові тіні!...
27 червня '13, 20:54
0
Галина Гринечко:
Безподібно! Хвиля позитиву від фото. Зразу й собі хочеться посміхатися до такого сонечка )
27 червня '13, 20:40
0
Галина Гринечко:
Хто? Де? Коли?
))
27 червня '13, 20:37
0
Галина Гринечко:
казково. Тобто, зразу згадуєш діснеєвську казку про Сплячу красуню.
Гарно!
26 червня '13, 21:10
+4
Галина Гринечко:
а мені анекдот згадався ( не з ґуґла, чесно :))
про Му-Му.Знаєте?
Так коронна кінцівка : " За Что?".
Ото й мені згадалося. Дивлюся і регочу.
Я би скорше такий підпис під знимкою.
ЗА ЧТО?!
)
26 червня '13, 21:07
0
Галина Гринечко:
ого-го!нічо собі!я аж тепер з вами, manyasfon, познайомилася! Поважаю!
23 червня '13, 17:55
0
Галина Гринечко:
ой, недарма!
23 червня '13, 17:49
0
Галина Гринечко:
ваша "несамовита" фотосесія мене закохала. Дуже гарні у Вас фото з травневої мандрівки.
Давно особисто не була на Несамовитому, тому не просто хочу, а страшно хочу туди ! ))
21 червня '13, 5:42
0
Галина Гринечко:
дуже мені це миле фото!
4 червня '13, 7:01
0
Галина Гринечко:
не була там ще ніколи. А дарма. Мальовниче озеро і вся місцинка.
4 червня '13, 6:59
0
Галина Гринечко:
це точно, що довго.До середини літа інколи. В мене подібний слайд є ще з часів практики студентської, зроблений десь наприкінці червня. Крокуси тоді доцвітали.
4 червня '13, 6:56
0
Галина Гринечко:
коник стриножений. Шкода його...
Дуже гарне фото!
2 червня '13, 22:27
0
Галина Гринечко:
Ні. це Пунта Кана. Кариби.
31 травня '13, 20:11
0
Галина Гринечко:
а чом би й ні? це я про кіно, Надійко )
31 травня '13, 19:30
0
Галина Гринечко:
дякую, що його відчули )
31 травня '13, 19:29
0
Галина Гринечко:
гарний свіжий і духмяний ранок )
31 травня '13, 19:27
0
Галина Гринечко:
зразу нагадалися лекції по геоморфології! )
КЛАСНО!
31 травня '13, 19:23
0
Галина Гринечко:
гарно підмічено. Тільки мордочкою той дикобраз зарився в землю
31 травня '13, 19:18
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Галина Гринечко