Стрічка
Галерея
+47
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
brum-brum (Пономаренко Ганна)
Ужгород
16,2
тис.
Рейтинг
2,8
тис.
Перегляди
60 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
84
Блог
0
Обрані
0
Коментарі
478
Головна
›
Фотограф
›
brum-brum (Пономаренко Ганна)
›
Коментарі
›
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
Приємний!
30 листопада '13, 11:27
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
Класно! Спогади з дитинства навіяло :) Шкода, що фон засвітлий, відволікає. Може в шопі трошки затемнити?
30 листопада '13, 11:25
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
Звісно, забирайте! :)
30 листопада '13, 11:22
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
Настрій чудовий! Це ж не про смерть! Це про таємницю...
30 листопада '13, 11:21
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
Ну-у... побачим... я цей череп просто позичила ненадовго, скоро віддавати... так що не завадить ще один... ;)
29 листопада '13, 20:45
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
та я теж люблю! це неугринський часом? вони нас тоді пробували лякати..
29 листопада '13, 20:48
+1
brum-brum (Пономаренко Ганна):
впізнаю! :)
29 листопада '13, 20:35
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
відоме дерево, гарно підсвітило!
29 листопада '13, 20:34
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
Супер!
29 листопада '13, 11:55
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
Саме так! Мені теж здалось, що зухвале дівчисько ламає всі правила поведінки і отих "тьотіньок" зліва охопило здивоване обурення :)
29 листопада '13, 10:31
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
Ага, треба-треба! :)
29 листопада '13, 9:15
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
Ой! Страуса я не бачу... але нехай буде :)
Та це не я! це вони самі!
29 листопада '13, 9:15
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
На санках там трохи стрьомно... Ну, але заборонити я вам не можу :)
29 листопада '13, 9:14
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
можна :) мені там різне бачиться.. залишу на розсуд глядачів :)
28 листопада '13, 17:21
+6
brum-brum (Пономаренко Ганна):
Ну яак? Ось же вона! Гордо піднявши носика топає вправо! А біля неї якась пузата ручна ворона :)
28 листопада '13, 13:12
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
я так теж хотіла пропонувати )
28 листопада '13, 11:22
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
Та я сама собі заздрю часом :)
28 листопада '13, 11:08
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
Ну так, здається якоюсь домашньою і невеличкою.. Хоча насправді масштаби дещо оманливі. Он які маленькі хлопці з моєї компанії під самою вершиною!
28 листопада '13, 10:21
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
В мене просто була компанія досвідчених альпіністів, так що з ними не страшно було :) майже.... :)
Успіхів вам наступного року на тому сафарі!
28 листопада '13, 10:14
0
brum-brum (Пономаренко Ганна):
Це ще минулорічний врожай, нажаль, цього року якось не особливо вдалося погрибачити... :)
28 листопада '13, 10:09
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
brum-brum (Пономаренко Ганна)