Anna Martyn Photography

Anna Martyn Photography

  • 0 Рейтинг
  • 2 Перегляди
  • 0 В обраних
Професійний фотограф
Діти, Портрет, Весілля
Google Facebook
«Мене звуть Ганна і я професійний фотограф з України. Моя спеціалізація – весільні репортажі, сімейні та портретні фотозйомки, фотографії вагітних, новонароджених, дітей.
Я вільно володію 4 мовами: французькою, англійською, українською та трохи данською, що полегшує спілкування під час фотосесій, весіль з міжнародною аудиторією.

Мій стиль простий і позачасовий, який ще називають класичним.
Я приділяю час кожному клієнту, щоб надати йому послуги найкращої якості. Я хочу знати всіх людей, з якими працюю, і віддаю перевагу якості. Щоб задовольнити бажання своїх клієнтів, я пропоную індивідуальні фотосесії, які ми створюємо та плануємо разом.

Моя роль як весільного та сімейного фотографа полягає в тому, щоб розповісти частину вашої історії. Ваші зображення мають природним чином передавати співучасть, любов і ніжність, які ви відчуваєте до своєї родини та близьких.

Я хочу увіковічити найпрекрасніші та важливі моменти в житті своїх клієнтів, такі як весілля, вагітність і народження дитини. Це унікальні моменти, які ніколи не повторяться. І моя роль фотографа — допомагати клієнтам створювати спогади на все життя.

Я вітаю вас у своїй домашній студії, розташованій у Вансі 06140 поблизу Ніцци. У моїй домашній студії є всі необхідні зручності, щоб прийняти вас, щоб ви добре провели час під час фотосесії.
Я також подорожую регіоном Приморські Альпи, щоб створювати природні та автентичні зображення.
Щоб побачити мою роботу, я запрошую вас відвідати мій сайт, а щоб дізнатися більше про мої ціни та наявність, ви можете зв’язатися зі мною електронною поштою. :)»
+33632815384
На сайті з: 20 березня 2023 Був на сайті: 20 березня 2023 в 21:38