Світ навколо

З днем вишиванки

Сама цікава зйомка моделі в вишиванці у мене була з україно-канадською актрисою Оксаною Смільскою. Вона привезла цілу валізу вишиванок і ми знімали до ночі. День якось плавно перейшов у вечір, потім в ніч, а ми фотографувалися, переглядали фотографії, поки не почало світати.

У Оксани завжди дуже рідкісне прохання перед зйомкою: «не обробляти фотографії». Так може сказати далеко не кожна людина. Таке прийняття себе говорить про внутрішню гармонію і професіоналізм.

Як з’явилось свято вишиванки: у 2006 році Леся Воронюк, студентка Чернівецького національного університету запропонувала саме 20 травня всім прийти у вишиванках. Друзі відгукнулися, навіть деякі викладачі. Саме таким був початок, вже зараз день вишиванки святкують навіть за межами України.

А тепер пісня:

https://youtu.be/TNMWS4LfMuM

Всім гарного свята.

З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки З днем вишиванки
Топіки по темі
БЕЛАЯ КОМНАТА. История одного фото.
Ремонт Фотоаппаратов в Киеве!!!
Услуги фотографа и видеографа
ЧУДО В ПЕРЬЯХ. История фото и публикация в газете.
Непостоянство декабря
Обучение предметной фотографии
14 коментарів

Нові фотографії