Кто гребет дружно в ряд? Лебединый наш отряд.

Фотографія Кто гребет дружно в ряд? Лебединый наш отряд. / Юрій Веремчук (YurijV) / photographers.ua
кадрувати фотографію золотий перетин фотографії відтінки сірого повноекранний режим
Посилання:
Фотографія:

Можна розгорнути до х 1260

  • Юрій Веремчук (YurijV)
    у фокусі
    Фотограф
  • Про фото

     
    Рейтинг: +128.04  
    Оцінка фотографії: +127.0
    Переглядів: 118 / 660
    Завантажено: 28 червня '14, 13:56  
    Категорія: Тварини
    Теги: Полісся, Рівненщина, Юрій Веремчук, Лебедине озеро
    Переглянути: альбом Поліські замальовки
    Голоси
    11 коментарів
    • Юрій Максименко
      Юрій Максименко 28 червня '14, 14:02 0
      Ого - у них - порядок: йдуть в кільватері)
    • Юрій Веремчук (YurijV)
      у фокусі
      Юрій Веремчук (YurijV) 28 червня '14, 22:29 0
      Втікають в хащі Я просто знаю їх дислокацію і готуюсь до зйомки. І все ж, у мене було секунд 20. На фото момент втечі від фотографа.
    • Татьяна *Kipish*
      Татьяна *Kipish* 28 червня '14, 14:02 +1
      отличная семья!,а я своих уточек прозевала,они уже подросли и улетели...
    • Юрій Веремчук (YurijV)
      у фокусі
      Юрій Веремчук (YurijV) 28 червня '14, 22:44 0
      Хорошая семейка. Полудикие. Прячутся. Лет десять тому была семья - корм из рук брали. Видать,человек потерял доверие!!
    • TSerg (Сергій)
      TSerg (Сергій) 28 червня '14, 15:34 0
      Як у дитячому садочку : вихователь попереду- діти - вихователь позаду.
      Але скільки спостерігаю за лебедями при нагоді, майже завжди у виводку непарна кількість пташенят. Питання- чому ?
    • Загороднюк Юрий
      Загороднюк Юрий 28 червня '14, 16:30 0
      Такое не каждый день увидишь!
    • Валерий Андреевич
      Валерий Андреевич 28 червня '14, 17:28 0
      И снова прекрасная фото охота!
    • Олександр Шахманцір
      Олександр Шахманцір 28 червня '14, 19:45 0
      Хоч у природньому світі лад... що не скажеш про наш! Вдала робота!
    • Ольга
      Ольга 28 червня '14, 20:32 0
      Семейная идиллия! :) Отличный кадр!
    • Александр Кондратюк/Сандродед
      Я не оригінальний у цьому, але повторю один минулий комментар:-7-я!
      Просто - бачив миинулі кадри, цього фотополювання...
      Це - классно!
    • Dmytro R
      Dmytro R 30 червня '14, 10:04 0
      Як група туристів - перший і останній найдосвідченіші!)
    • Увійдіть в систему, щоб мати можливість коментувати та голосувати.

    Вибір редакції