Можливості пошуку

Використовуючи унікальну систему пошуку photographers.ua Ви зможете швидко знайти відповідного професіонала для певних цілей. На сайті є два види пошуку користувачів, а також пошук фотографій:
  1. Швидкий пошук користувача
  2. Розширений пошук користувача (пошук за критеріями)
  3. Розширений пошук фотографій (пошук за категоріями або ключовим словом)

1.1. Швидкий пошук користувача

Принцип роботи швидкого пошуку полягає в індексуванні всієї бази даних сайту для пошуку за ключовими словами, які зустрічаються в інформації, яку ввели користувачі.

1.2. Розширений пошук користувача (пошук за критеріями)

Принцип роботи розширеного пошуку полягає у пошуку за заданими критеріями: Тип користувача, Спеціальність, Країна, Місто. Критерії відображаються активними посиланнями, які виділяються розміром шрифту залежно від популярності тієї чи іншої категорії. Тому легко помітити, що у професійних фотографів найбільш потрібні спеціальності: весілля, реклама, НЮ, гламур, портрет, а у фотолюбителів: тварини/жива природа, подорожі/ландшафти, туризм, стиль життя.

Користувачі відсортовані у результатах пошуку відповідно до статусу та рейтингу користувачів. Результати пошуку, у будь-якому випадку, виглядають однаково, надаючи простий спосіб перегляду та вибору потрібного користувача.

1.3. Розширений пошук фотографій (пошук за категоріями або ключовим словом)

Розширений пошук фотографій дозволяє шукати фотографії на сервері за категоріями (які користувачі вибирають під час завантаження обов'язково) або за ключовим словом (необов'язковий параметр). Після — сортувати отримані результати за датою чи популярністю, а також задавати часові інтервали перегляду: 24 години, 3 дні, 30 днів, весь час.

Нові фотографії