Додаткові можливості

7.1. Стрілка Ctrl Стрілка

На сайті є можливість переходити зі сторінки на сторінку за допомогою натискання Ctrl + стрілка (вправо або вліво).

Ця можливість реалізована на всіх сторінках з результатами пошуку, а також на тих сторінках, на яких є пейджинг.

Крім того, на сторінці фотографії – переміщення між наступною та попередньою фотографією автора, а також на сторінці «інформаційна картина дня» - на наступний та попередній день відповідно.

На всіх сторінках сайту також є можливість переміститися в самий верх або низ сторінки. Для цього достатньо натиснути Ctrl+стрілка вгору або вниз відповідно.

7.2. Мультиязичність

Сайт photographers.ua підтримує три мови: російська, українською, in English.

Функція вибору мови розташована під основним меню і є незалежною від того, чи зареєстрований користувач.

7.3. RSS підписка

Вам доступний експорт останніх фотографій, останніх фотографій за категоріями, топиків стрічки, останніх коментарів, а також останніх фотографій або топиків конкретного користувача у форматі RSS.

RSS підписка - на даній сторінці зібраний весь список RSS потоків, доступних на даний момент на сайті. Перейти на неї можна за посиланням внизу сторінки.

Для того, щоб підписатися на останні фотографії користувача Вам потрібно перейти на профайл цього користувача та знайти RSS іконку біля імені та прізвища користувача.

Докладніше про те, що таке RSS Ви можете прочитати на сторінці вікіпедії:
«RSS (wikipedia) — сімейство XML-форматів, призначених для опису стрічок новин, анонсів статей, змін у блогах тощо. Інформація з різних джерел, представлена у форматі RSS, може бути зібрана, оброблена та представлена користувачеві зручному для нього вигляді спеціальними програмами-агрегаторами.

Зазвичай за допомогою RSS 2.0 дається короткий опис нової інформації, що з'явилася на сайті, та посилання на повну її версію. Інтернет-ресурс у форматі RSS називається RSS-каналом, RSS-стрічкою або RSS-фідом.»

Нові фотографії