Стрічка
Галерея
+31
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
ZolitKa
Київ
242
Рейтинг
585
Перегляди
0 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
5
Блог
0
Обрані
0
Коментарі
33
Головна
›
Фотограф
›
ZolitKa
›
Коментарі
›
0
ZolitKa:
Что ж Вы так...Весны захотелось...)))))
26 січня '11, 15:15
0
ZolitKa:
дякую
26 січня '11, 13:58
0
ZolitKa:
круто! приэмно дивитися на роботу.
26 січня '11, 11:56
0
ZolitKa:
смешные)))) прикольно
24 січня '11, 15:08
0
ZolitKa:
Дякую!
24 січня '11, 9:28
0
ZolitKa:
Ок, спасибо.
21 січня '11, 16:05
0
ZolitKa:
Да, может быть в чб выиграшнее, но не хотела красок у осени забирать. Люблю такую осеннюю погоду и такой цвет)))
Спасибо!
21 січня '11, 15:56
0
ZolitKa:
Люблю такие работы!
21 січня '11, 16:46
0
ZolitKa:
цвета расслабили.... хорошо
21 січня '11, 16:35
0
ZolitKa:
mmmmmmm model!!!!!
21 січня '11, 16:33
0
ZolitKa:
Да, озерцо красивое. Нрав работа.
21 січня '11, 16:19
0
ZolitKa:
От же ж Ви любите лінії, кола! От же ж і правильно робите, бо воно дуже цікаво виходить. Люблю таке ваше коло-лінійно-симетрично-п равильне! !!
21 січня '11, 16:03
0
ZolitKa:
Alexey Ponomarev, так згодна)))) помилково завантажила цей варіант. Гралася з копірайтом)))
Дякую всім!!!
21 січня '11, 15:45
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
ZolitKa