Стрічка
Галерея
+51
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Yehuda Chaim
Черкаси
16,6
тис.
Рейтинг
14,4
тис.
Перегляди
32 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
94
Блог
0
Обрані
31
Коментарі
1724
Головна
›
Фотограф
›
Yehuda Chaim
›
Коментарі
›
0
Yehuda Chaim:
Ну яка любов на голодний шлунок, хлопці?)
22 липня '20, 22:22
+2
Yehuda Chaim:
Хобі. Взагалі, раніше я любив лише фотографувати птахів, а зараз ще й люблю за ними спостерігати! Дякую!
22 липня '20, 22:20
0
Yehuda Chaim:
Процес годування молодого пташеняти, що майже більше за рідного тата:)
22 липня '20, 18:00
+1
Yehuda Chaim:
Дуже вдячний усім за увагу до моєї роботи!
22 липня '20, 19:05
+1
Yehuda Chaim:
Молоде пташеня чекає поки тато принесе йому їсти.
21 липня '20, 19:44
0
Yehuda Chaim:
Оксано, вітаю вас з ФД! Ваша світлина дуже-дуже файна!
22 липня '20, 17:29
0
Yehuda Chaim:
Пречудово! Дуже подобається!
21 липня '20, 20:05
0
Yehuda Chaim:
Чим моє питання вам дивне? Я ж не питаю вас про сімейний стан?) Просто думаю, що в альбомній орієнтації могло б більше краси попасти в кадр...
22 липня '20, 10:18
0
Yehuda Chaim:
А чому знімали в портретній орієнтації?
22 липня '20, 7:21
0
Yehuda Chaim:
Гарно!
22 липня '20, 9:33
0
Yehuda Chaim:
Прекрасно!
22 липня '20, 7:20
0
Yehuda Chaim:
В човні був крен на правий борт?:)
22 липня '20, 7:18
+1
Yehuda Chaim:
Дякую усім за увагу, колеги!
18 липня '20, 10:26
0
Yehuda Chaim:
Позує молоде пташеня.
15 липня '20, 17:27
0
Yehuda Chaim:
Дуже класно! А яка лінза?
18 липня '20, 9:14
0
Yehuda Chaim:
Класно! Шкода тільки що нігтики "пообрізали"...
17 липня '20, 12:26
0
Yehuda Chaim:
З Днем народження!
16 липня '20, 8:32
0
Yehuda Chaim:
Ніжна світлина!
15 липня '20, 17:41
+1
Yehuda Chaim:
Дуже ніжно! Гарна пані:)
14 липня '20, 20:34
+1
Yehuda Chaim:
Ну ви ж просто професіонали, тому це все для вас дрібниці! А я любитель, люблю, щоб фото було якісним! Ось і все...я НІКОМУ не нав"язую своєї точки зору, я написав як бачу це фото я. А кожен бачить по своєму: комусь ноги чи руки обрізані і йому це нормально, а хтось вважає це по іншому.
11 липня '20, 11:22
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Yehuda Chaim